Rereatief Slovo Fintro Boydens 1, 2 en 3 seizoen 2021-22

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo Fintro Boydens  vind je bij:  vwww.volleyscores.be  of:
 
Slovo Fintro Boydens 1, reeks dames 2: volleyscores voor Slovo Fintro Boydens 1
Slovo Fintro Boydens2, reeks dames 3:
volleyscores voor Slovo Fintro Boydens 2
Slovo Fintro Boydens 3, reeks dames 1:
volleyscores voor Slovo Fintro Boydens 3

Nieuwe uitrusting voor de 3 recrea ploegen met dank aan: Fintro Boydens St-Michiels , Kevin Meyfroot (autohandel Meyfroot), Mario Lambrecht (pleisterwerken Lambrecht) en Sven Braem (Happyballoons)



SLOVO FINTRO BOYDENS 1 (reeks 2)

 Gerda Kyndt, Lien Buffel, Tina Van Lierde, Mere Ravumaidama, Eline Van Belle, Chia-Yi Huang (Jessie), Dina Roos, Florence Van Dyck, Sofie Fonteyne, Lise Desauter, Wies Van Eenoo, Pauline Govaert


SLOVO FINTRO BOYDENS 2 (reeks3)

Kathleen Van Parys, Martine De Witte, Nele Vandecasteele, Nicole Sissau,  Ruth De Visch, Linda Dejaegher,  Sofie Tramaseur, Trui Strybol, Annelore De Vidts; Julie Devies; Fien Pauwels, Valerie Dury

SLOVO FINTRO BOYDENS 3 (reeks 2) 

Janne Buffel, Kim De Roover,  Marie De Roover, Aleid Descamps, Liesbeth Driesschaert, Anneleen Govaert, Elien De Clercq, Fien Galle, Karen Meyns, Astrid Schotte, Arian Roose




 

 Wedstrijden op maandag- of dinsdagavond
Thuiswedstrijden op dinsdag om 21 u.voor Slovo 1 en Slovo 2,  en om 19 u. voor Slovo 3 in Tempelhof

Algemeen secretaris: Kathleen Van Parys
filip.bonnevalle@telenet.be

 

Kalender Slovo 1, dames reeks 2:

 
dag datum tijdstip thuis bezoekers sporthal uitslag
Di 07/09/2021 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 VOLLEY TEAM DAMME DAMES Brugge Tempelhof21 (2) 0-3
Di 14/09/2021 20u15 DOLLE GRIETEN SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Zwevezele De Zwaluw 3-0
Di 21/09/2021 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 KOEKEDAMES Brugge Tempelhof21 (2) 0-3
Ma 04/10/2021 20u30 PERVOL RUISELEDE SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Ruiselede Molendorp 3-0
Di 12/10/2021 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 DE FIXERS Brugge Tempelhof21 (2) 3-1
Di 19/10/2021 20u00 VTB d'AMBIANCE SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Sint-Kruis SASK 3-1
Di 09/11/2021 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 SARRAKO KORTEMARK Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
Ma 15/11/2021 20u30 MEHONI ZUIENKERKE D SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Zuienkerke Gemeentelijke basisschool 3-0
Di 23/11/2021 20u00 VOLLEY TEAM DAMME DAMES SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Sijsele Gemeentelijke Turnzaal 3-1
Di 30/11/2021 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 DOLLE GRIETEN Brugge Tempelhof21 (2) 1-3
Di 07/12/2021 20u30 KOEKEDAMES SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Koekelare De Mote (1) 3-0
Di 21/12/2021 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 PERVOL RUISELEDE Brugge Tempelhof21 (2) 0-3
Di 11/01/2022 21u00 DE FIXERS SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Brugge Sport Vlaanderen (1) 2-3
Di 18/01/2022 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 VTB d'AMBIANCE Brugge Tempelhof21 (1) uitgest.
Di 25/01/2022 20u15 SARRAKO KORTEMARK SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Kortemark De Kouter uitgest.
Di 01/02/2022 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 MEHONI ZUIENKERKE D Brugge Tempelhof21 (2) uitgest.
Di 08/02/2022 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 VOLLEY TEAM DAMME DAMES Brugge Tempelhof21 (2) 3-2
Di 15/02/2022 20u15 DOLLE GRIETEN SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Zwevezele De Zwaluw 3-0
Di 22/02/2022 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 KOEKEDAMES Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
Ma 21/03/2022 20u30 PERVOL RUISELEDE SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Ruiselede Molendorp 3-0
Di 29/03/2022 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 DE FIXERS Brugge Tempelhof21 (2) 2-3
Di 26/04/2022 21u00 VTB d'AMBIANCE SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Brugge Tempelhof21 (1) 3-0
Di 03/05/2022 21u00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 SARRAKO KORTEMARK Brugge Tempelhof21 (1)  
Ma 09/05/2022 20u30 MEHONI ZUIENKERKE D SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Zuienkerke Gemeentelijke basisschool  

 

Kalender Slovo 2 dames reeks 3
 

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
Di 07/09/2021 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 TEAM BCV Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
Ma 13/09/2021 20:00 PACKO ZEDELGEM D SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Zedelgem De Groene Meersen (1) 3-0
Ma 27/09/2021 20:00 DAVOLO LOCO SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Brugge Xaverianen (A) 0-3
Di 05/10/2021 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 VTB SMASHING GIRLZ Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
Di 12/10/2021 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 RUVO D Brugge Tempelhof21 (1) 1-3
Ma 18/10/2021 20:00 VKT TORHOUT SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Torhout Stedelijke Sporthal 0-3
Ma 08/11/2021 20:00 TEAM BCV SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Jabbeke Vrijetijdscentrum (2) 0-3
Di 16/11/2021 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 PACKO ZEDELGEM D Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
Di 30/11/2021 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 DAVOLO LOCO Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
Ma 06/12/2021 21:00 VTB SMASHING GIRLZ SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Brugge Sport Vlaanderen (1) 3-0
Ma 13/12/2021 20:30 RUVO D SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Ruddervoorde Riderfort (1) 3-0
Di 21/12/2021 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 VKT TORHOUT Brugge Tempelhof21 (1) 3-1
Di 11/01/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 TEAM BCV Brugge Tempelhof21 (1) 3-0
Ma 17/01/2022 20:00 PACKO ZEDELGEM D SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Zedelgem De Groene Meersen (1) 3-0
Ma 31/01/2022 20:00 DAVOLO LOCO SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Brugge Xaverianen (A) 3-0
Di 08/02/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 VTB SMASHING GIRLZ Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
Di 15/02/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 RUVO D Brugge Tempelhof21 (1) 3-2
Ma 21/02/2022 20:00 VKT TORHOUT SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Torhout Stedelijke Sporthal 2-3
Ma 07/03/2022 20:00 TEAM BCV SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Jabbeke Vrijetijdscentrum (2) 1-3
Di 15/03/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 PACKO ZEDELGEM D Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
Di 29/03/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 DAVOLO LOCO Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
Ma 25/04/2022 21:00 VTB SMASHING GIRLZ SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Brugge Sport Vlaanderen (1) 3-0
Ma 02/05/2022 20:30 RUVO D SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Ruddervoorde Riderfort (1)  
Di 10/05/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 VKT TORHOUT Brugge Tempelhof21 (1)  

 

Kalender Slovo 3 dames reeks 1
 

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
Di 07/09/2021 19:00 VTB SMASHING CHICKS SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Brugge Tempelhof19 (2) 3-0
Di 14/09/2021 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 EXTRA-TIME D Brugge Tempelhof19 (1) 3-1
Di 28/09/2021 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 DAVOLO HOPPERS Brugge Tempelhof19 (1) 3-2
Di 05/10/2021 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 TIEVOLLEY TIELT Brugge Tempelhof19 (1) 2-3
Di 12/10/2021 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 DE BEERLANDERS D Brugge Tempelhof19 (2) 3-2
Ma 18/10/2021 20:30 KNOCK TILL YOU DROP SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Knokke De Stormmeeuw (A) 3-1
Di 09/11/2021 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 LE KOK SPORTIEF Brugge Tempelhof19 (1) 3-1
Ma 15/11/2021 20:00 VKT TANDJE BIJ SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Torhout Stedelijke Sporthal 3-0
Di 23/11/2021 20:00 EXTRA-TIME D SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Sint-Kruis SASK 3-1
Di 30/11/2021 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 VTB SMASHING CHICKS Brugge Tempelhof19 (2) uitgesteld
Ma 13/12/2021 20:15 DAVOLO HOPPERS SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Jabbeke Vrijetijdscentrum (1) 3-1
Ma 20/12/2021 20:00 TIEVOLLEY TIELT SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Tielt De Ponte 1-3
Di 11/01/2022 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 KNOCK TILL YOU DROP Brugge Tempelhof19 (2) uitgesteld
Di 18/01/2022 20:15 DE BEERLANDERS D SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Beernem Drogenbrood 3-1
Di 25/01/2022 20:15 LE KOK SPORTIEF SLOVO FINTRO BOYDENS 3 De Haan Haneveld 2-3
Di 01/02/2022 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 VKT TANDJE BIJ Brugge Tempelhof19 (1) uitgest.
Di 08/02/2022 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 EXTRA-TIME D Brugge Tempelhof19 (1) 0-3
Di 15/02/2022 19:00 VTB SMASHING CHICKS SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Brugge Tempelhof19 (2) 3-2
Di 15/03/2022 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 DAVOLO HOPPERS Brugge Tempelhof19 (2) 3-1
Ma 21/03/2022 20:00 TIEVOLLEY TIELT SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Tielt De Ponte 3-1
Di 29/03/2022 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 DE BEERLANDERS D Brugge Tempelhof19 (2) 1-3
Ma 25/04/2022 20:30 KNOCK TILL YOU DROP SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Knokke De Stormmeeuw (A) 2-3
Di 03/05/2022 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 LE KOK SPORTIEF Brugge Tempelhof19 (1)  
Ma 09/05/2022 20:00 VKT TANDJE BIJ SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Torhout Stedelijke Sporthal