Rereatief Slovo Fintro Boydens 1, 2 en 3 seizoen 2022-23

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo Fintro Boydens  vind je bij:  vwww.volleyscores.be  of:
 
Slovo Fintro Boydens 1, reeks dames 2: volleyscores voor Slovo Fintro Boydens 1
Slovo Fintro Boydens2, reeks dames 3:
volleyscores voor Slovo Fintro Boydens 2
Slovo Fintro Boydens 3, reeks dames 1:
volleyscores voor Slovo Fintro Boydens 3

Nieuwe uitrusting voor de 3 recrea ploegen met dank aan: Fintro Boydens St-Michiels ,  Mario Lambrecht (pleisterwerken Lambrecht)



SLOVO FINTRO BOYDENS 1 (reeks 2)

 Gerda Kyndt, Lien Buffel, Tina Van Lierde, Mere Ravumaidama, Eline Van Belle, Chia-Yi Huang (Jessie), Dina Roos,  Pauline Govaert, Silke Vrombaut


SLOVO FINTRO BOYDENS 2 (reeks3)

Kathleen Van Parys,  Nele Vandecasteele, Nicole Sissau,  Ruth De Visch,  Sofie Tramaseur, Trui Strybol, Annelore De Vidts; Julie Devies, Kaat Van Ausloos

SLOVO FINTRO BOYDENS 3 (reeks 2) 

Janne Buffel, Kim De Roover,  Marie De Roover, Aleid Descamps, Liesbeth Driesschaert, Anneleen Govaert, Elien De Clercq, Fien Galle, Karen Meyns, Astrid Schotte, Arian Roose




 

 
Wedstrijden op maandag- of dinsdagavond
Thuiswedstrijden op dinsdag om 21 u.voor Slovo 1 en Slovo 2,  en om 19 u. voor Slovo 3 in Tempelhof
 
Algemeen secretaris: Kathleen Van Parys
filip.bonnevalle@telenet.be

Kalender Slovo 1, dames reeks 2:

 
dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
din 06/09/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 SARRAKO Brugge Tempelhof21 (2) 1-3
ma 12/09/2022 21:00 DE FIXERS SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Brugge Sport Vlaanderen (1) 2-3
din 20/09/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 LE KOK SPORTIEF Brugge Tempelhof21 (2) 0-3
din 04/10/2022 20:00 TEAM ZWEVIE SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Zwevezele De Zwaluw 3-0
din 11/10/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 KOEKEDAMES Brugge Tempelhof21 (2) 1-3
din 18/10/2022 20:00 VTB D'AMBIANCE SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Sint-Kruis SASK 0-3
ma 24/10/2022 20:00 PACKO ZEDELGEM DAMES A SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Zedelgem De Groene Meersen (1) 1-3
din 15/11/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 MEHONI ZUIENKERKE D Brugge Tempelhof21 (2) 3-2
din 22/11/2022 20:00 SARRAKO SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Kortemark De Kouter 3-0
din 29/11/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 DE FIXERS Brugge Tempelhof21 (2)  
din 06/12/2022 19:45 LE KOK SPORTIEF SLOVO FINTRO BOYDENS 1 De Haan Haneveld  
din 20/12/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 TEAM ZWEVIE Brugge Tempelhof21 (2)  
din 10/01/2023 20:30 KOEKEDAMES SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Koekelare De Mote (1)  
din 17/01/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 VTB D'AMBIANCE Brugge Tempelhof21 (2)  
din 24/01/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 PACKO ZEDELGEM DAMES A Brugge Tempelhof21 (2)  
ma 30/01/2023 20:30 MEHONI ZUIENKERKE D SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Zuienkerke Gemeentelijke basisschool  
din 07/02/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 SARRAKO Brugge Tempelhof21 (2)  
ma 13/02/2023 21:00 DE FIXERS SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Brugge Sport Vlaanderen (1)  
din 28/02/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 KOEKEDAMES Brugge Tempelhof21 (2)  
din 07/03/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 LE KOK SPORTIEF Brugge Tempelhof21 (2)  
din 21/03/2023 20:00 TEAM ZWEVIE SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Zwevezele De Zwaluw  
din 18/04/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 1 MEHONI ZUIENKERKE D Brugge Tempelhof21 (2)  
din 25/04/2023 20:00 VTB D'AMBIANCE SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Sint-Kruis SASK  
ma 08/05/2023 20:00 PACKO ZEDELGEM DAMES A SLOVO FINTRO BOYDENS 1 Zedelgem De Groene Meersen (1)  

 

Kalender Slovo 2 dames reeks 3

 

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
din 06/09/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 RUVO ANCIENS Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
din 13/09/2022 20:00 MITRAILLETTEN SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Beernem Drogenbrood 3-0
din 20/09/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 CDC POOLS TORHOUT Brugge Tempelhof21 (1) 2-3
din 27/09/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 PACKO ZEDELGEM DAMES B Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
ma 03/10/2022 20:00 DAVOLO LOCO SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Brugge Xaverianen (A) 3-0
din 11/10/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 RUVO D Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
ma 17/10/2022 21:00 VTB SMASHING GIRLZ SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Brugge Sport Vlaanderen (1) 3-0
din 25/10/2022 20:00 VOLLEY TEAM DAMME DAMES SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Sijsele Gemeentelijke Turnzaal 3-0
din 22/11/2022 20:00 RUVO ANCIENS SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Ruddervoorde Riderfort (1) 3-0
din 29/11/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 MITRAILLETTEN Brugge Tempelhof21 (1)  
ma 05/12/2022 20:00 CDC POOLS TORHOUT SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Torhout Stedelijke Sporthal (2)  
ma 12/12/2022 20:00 PACKO ZEDELGEM DAMES B SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Zedelgem De Groene Meersen (2)  
din 20/12/2022 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 DAVOLO LOCO Brugge Tempelhof21 (1)  
ma 09/01/2023 20:30 RUVO D SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Ruddervoorde Riderfort (1)  
din 17/01/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 VTB SMASHING GIRLZ Brugge Tempelhof21 (1)  
din 24/01/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 VOLLEY TEAM DAMME DAMES Brugge Tempelhof21 (1)  
din 07/02/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 RUVO ANCIENS Brugge Tempelhof21 (1)  
din 14/02/2023 20:00 MITRAILLETTEN SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Beernem Drogenbrood  
din 28/02/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 RUVO D Brugge Tempelhof21 (1)  
din 07/03/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 CDC POOLS TORHOUT Brugge Tempelhof21 (1)  
din 14/03/2023 21:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 2 PACKO ZEDELGEM DAMES B Brugge Tempelhof21 (1)  
ma 20/03/2023 20:00 DAVOLO LOCO SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Brugge Xaverianen (A)  
ma 24/04/2023 21:00 VTB SMASHING GIRLZ SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Brugge Sport Vlaanderen (1)  
din 09/05/2023 20:00 VOLLEY TEAM DAMME DAMES SLOVO FINTRO BOYDENS 2 Sijsele Gemeentelijke Turnzaal  

 

Kalender Slovo 3 dames reeks 1
 

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
din 06/09/2022 19:00 VTB SMASHING CHICKS SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Brugge Tempelhof19 (2) 3-0
din 13/09/2022 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 TIEVOLLEY TIELT Brugge Tempelhof19 (2) 1-3
din 20/09/2022 20:15 DE BEERLANDERS D SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Beernem Drogenbrood 1-3
din 27/09/2022 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 FEMMETASTIQUES Brugge Tempelhof19 (2) 3-0
ma 10/10/2022 20:30 KNOCK TILL YOU DROP SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Knokke De Stormmeeuw (A) 1-3
din 18/10/2022 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 EXTRA-TIME D Brugge Tempelhof19 (2) 1-3
ma 07/11/2022 20:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 DAVOLO HOPPERS Brugge Tempelhof19 (2) 3-2
ma 14/11/2022 20:00 VKT TANDJE BIJ SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Torhout Stedelijke Sporthal (1) 3-2
din 22/11/2022 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 VTB SMASHING CHICKS Brugge Tempelhof19 (2) 0-3
ma 28/11/2022 20:00 TIEVOLLEY TIELT SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Tielt De Ponte  
din 06/12/2022 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 DE BEERLANDERS D Brugge Tempelhof19 (2)  
ma 12/12/2022 20:30 FEMMETASTIQUES SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Ruiselede Molendorp  
din 10/01/2023 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 KNOCK TILL YOU DROP Brugge Tempelhof19 (2)  
din 17/01/2023 20:00 EXTRA-TIME D SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Sint-Kruis SASK  
ma 23/01/2023 20:15 DAVOLO HOPPERS SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Jabbeke Vrijetijdscentrum (2)  
din 31/01/2023 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 VKT TANDJE BIJ Brugge Tempelhof19 (2)  
din 07/02/2023 19:00 VTB SMASHING CHICKS SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Brugge Tempelhof19 (2)  
din 14/02/2023 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 TIEVOLLEY TIELT Brugge Tempelhof19 (2)  
ma 27/02/2023 20:30 KNOCK TILL YOU DROP SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Knokke De Stormmeeuw (A)  
din 07/03/2023 20:15 DE BEERLANDERS D SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Beernem Drogenbrood  
din 14/03/2023 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 FEMMETASTIQUES Brugge Tempelhof19 (2)  
ma 17/04/2023 20:00 VKT TANDJE BIJ SLOVO FINTRO BOYDENS 3 Torhout Stedelijke Sporthal (1)  
din 25/04/2023 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 EXTRA-TIME D Brugge Tempelhof19 (2)  
din 09/05/2023 19:00 SLOVO FINTRO BOYDENS 3 DAVOLO HOPPERS Brugge Tempelhof19 (2)