Rereatief Slovo Pillen 1, 2 en 3 seizoen 2019-20

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo Pillen  vind je bij:  vwww.volleyscores.be  of:
 
Slovo Pillen 1, reeks dames 3: volleyscores voor Slovo Pillen 1
Slovo Pillen 2, reeks dames 3:
volleyscores voor Slovo Pillen 2
Slovo Pillen 3, reeks dames 1:
volleyscores voor Slovo Pillen 3

Nieuwe uitrusting voor de 3 recrea ploegen met dank aan: Johan Pillen (Fintro Pillen) , Kevin Meyfroot (autohandel Meyfroot), Mario Lambrecht (pleisterwerken Lambrecht) en Sven Braem (Happyballoons)



SLOVO PILLEN 1 (reeks 3)

 Gerda Kyndt, Lien Buffel, Tina Van Lierde, Mere Ravumaidama, Eline Van Belle, Chia-Yi Huang (Jessie), Dina Roos, Florence Van Dyck, Sofie Fonteyne, Lise Desauter


SLOVO PILLEN 2 (reeks3)

Kathleen Van Parys, Martine De Witte, Nele Vandecasteele, Nicole Sissau,  Ruth De Visch, Linda Dejaegher,  Sofie Tramaseur, Trui Strybol, Annelore De Vidts; Julie Devies; Fien Pauwels

SLOVO PILLEN 3 (reeks 1) 

Janne Buffel, Kim De Roover,  Marie De Roover, Aleid Descamps, Liesbeth Driesschaert, Anneleen Govaert, Elien De Clercq, Fien Galle, Karen Meyns, Astrid Schotte, Arian Roose





 


Van Maerlantstraat 84,  Blankenberge

 Wedstrijden op maandag- of dinsdagavond
Thuiswedstrijden op dinsdag om 21 u.voor Slovo 1 en Slovo 2,  en om 19 u. voor Slovo 3 in Tempelhof

Algemeen secretaris: Kathleen Van Parys
filip.bonnevalle@telenet.be

 

 

Kalender Slovo 1, dames reeks 3:
 
dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
din 03/09/2019 20:45 SLOVO PILLEN 1 DIE KEURIGE DAMES Brugge Tempelhof21 (1) 3-0
ma 09/09/2019 21:00 VTB SMASHING GIRLZ SLOVO PILLEN 1 Brugge Sport Vlaanderen (1) 1-3
ma 16/09/2019 20:00 TEAM BCV SLOVO PILLEN 1 Jabbeke Vrijetijdscentrum (2) 0-3
din 24/09/2019 21:00 SLOVO PILLEN 1 PACKO ZEDELGEM D Brugge Tempelhof21 (1) 3-0
din 01/10/2019 21:00 DE FIXERS SLOVO PILLEN 1 Brugge Sport Vlaanderen (1) 3-2
din 08/10/2019 21:00 SLOVO PILLEN 1 SLOVO PILLEN 2 Brugge Tempelhof21 (1) 3-0
din 15/10/2019 21:00 SLOVO PILLEN 1 VTB SMASHING GIRLZ Brugge Tempelhof21 (1) 3-1
din 22/10/2019 21:00 SLOVO PILLEN 1 RUVO D Brugge Tempelhof21 (1) 3-0
din 05/11/2019 21:00 DIE KEURIGE DAMES SLOVO PILLEN 1 Brugge Sport Vlaanderen (1) 0-3
din 19/11/2019 21:00 SLOVO PILLEN 1 TEAM BCV Brugge Tempelhof21 (1) 3-0
ma 25/11/2019 20:00 PACKO ZEDELGEM D SLOVO PILLEN 1 Zedelgem De Groene Meersen (1) 2-3
din 03/12/2019 21:00 SLOVO PILLEN 1 DE FIXERS Brugge Tempelhof21 (1) 2-3
din 10/12/2019 21:00 SLOVO PILLEN 2 SLOVO PILLEN 1 Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
ma 16/12/2019 21:00 VTB SMASHING GIRLZ SLOVO PILLEN 1 Brugge Sport Vlaanderen (1) 1-3
ma 06/01/2020 20:30 RUVO D SLOVO PILLEN 1 Ruddervoorde Riderfort (1) 0-3
din 14/01/2020 21:00 SLOVO PILLEN 1 PACKO ZEDELGEM D Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
din 21/01/2020 21:00 SLOVO PILLEN 1 DIE KEURIGE DAMES Brugge Tempelhof21 (1) 3-0
din 28/01/2020 21:00 SLOVO PILLEN 1 RUVO D Brugge Tempelhof21 (1) 1-3
ma 03/02/2020 20:00 TEAM BCV SLOVO PILLEN 1 Jabbeke Vrijetijdscentrum (1) 0-3
din 11/02/2020 21:00 SLOVO PILLEN 1 SLOVO PILLEN 2 Brugge Tempelhof21 (1) 3-1
din 18/02/2020 21:00 DE FIXERS SLOVO PILLEN 1 Brugge Sport Vlaanderen (1) 2-3
din 03/03/2020 21:00 SLOVO PILLEN 1 VTB SMASHING GIRLZ Brugge Tempelhof21 (1) 3-1
din 10/03/2020 21:00 DIE KEURIGE DAMES SLOVO PILLEN 1 Brugge Sport Vlaanderen (1)  
ma 16/03/2020 20:00 PACKO ZEDELGEM D SLOVO PILLEN 1 Zedelgem De Groene Meersen (1)  
din 24/03/2020 21:00 SLOVO PILLEN 1 TEAM BCV Brugge Tempelhof21 (1)  
din 31/03/2020 21:00 SLOVO PILLEN 2 SLOVO PILLEN 1 Brugge Tempelhof21 (1)  
din 21/04/2020 21:00 SLOVO PILLEN 1 DE FIXERS Brugge Tempelhof21 (1)  
ma 27/04/2020 20:30 RUVO D SLOVO PILLEN 1 Ruddervoorde Riderfort (1)  

 

Kalender Slovo 2 dames reeks 3
 

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
din 03/09/2019 20:45 SLOVO PILLEN 2 TEAM BCV Brugge Tempelhof21 (2) 3-0
din 10/09/2019 21:00 DIE KEURIGE DAMES SLOVO PILLEN 2 Brugge Sport Vlaanderen (1) 2-3
din 17/09/2019 21:00 SLOVO PILLEN 2 PACKO ZEDELGEM D Brugge Tempelhof21 (1) 1-3
din 24/09/2019 21:00 SLOVO PILLEN 2 DE FIXERS Brugge Tempelhof21 (2) 0-3
ma 30/09/2019 20:30 RUVO D SLOVO PILLEN 2 Ruddervoorde Riderfort (1) 3-2
din 08/10/2019 21:00 SLOVO PILLEN 1 SLOVO PILLEN 2 Brugge Tempelhof21 (1) 3-0
din 15/10/2019 21:00 SLOVO PILLEN 2 DIE KEURIGE DAMES Brugge Tempelhof21 (2) 3-0
din 22/10/2019 21:00 SLOVO PILLEN 2 VTB SMASHING GIRLZ Brugge Tempelhof21 (2) 0-3
ma 04/11/2019 20:00 TEAM BCV SLOVO PILLEN 2 Jabbeke Vrijetijdscentrum (2) 3-0
ma 18/11/2019 20:00 PACKO ZEDELGEM D SLOVO PILLEN 2 Zedelgem De Groene Meersen (1) 3-1
din 26/11/2019 21:00 DE FIXERS SLOVO PILLEN 2 Brugge Sport Vlaanderen (1) 3-0
din 03/12/2019 21:00 SLOVO PILLEN 2 RUVO D Brugge Tempelhof21 (2) 2-3
din 10/12/2019 21:00 SLOVO PILLEN 2 SLOVO PILLEN 1 Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
din 17/12/2019 21:00 DIE KEURIGE DAMES SLOVO PILLEN 2 Brugge Sport Vlaanderen (1) 1-3
din 07/01/2020 21:00 VTB SMASHING GIRLZ SLOVO PILLEN 2 Brugge Tempelhof21 (2) 3-0
din 14/01/2020 21:00 SLOVO PILLEN 2 DE FIXERS Brugge Tempelhof21 (2) 1-3
din 21/01/2020 21:00 SLOVO PILLEN 2 TEAM BCV Brugge Tempelhof21 (2) 2-3
din 28/01/2020 21:00 SLOVO PILLEN 2 VTB SMASHING GIRLZ Brugge Tempelhof21 (2) 0-3
din 04/02/2020 21:00 SLOVO PILLEN 2 PACKO ZEDELGEM D Brugge Tempelhof21 (1) 0-3
din 11/02/2020 21:00 SLOVO PILLEN 1 SLOVO PILLEN 2 Brugge Tempelhof21 (1) 3-1
ma 17/02/2020 20:30 RUVO D SLOVO PILLEN 2 Ruddervoorde Riderfort (1) 3-0
din 03/03/2020 21:00 SLOVO PILLEN 2 DIE KEURIGE DAMES Brugge Tempelhof21 (2) 3-2
ma 09/03/2020 21:00 TEAM BCV SLOVO PILLEN 2 Brugge Tempelhof (2)  
din 17/03/2020 21:00 DE FIXERS SLOVO PILLEN 2 Brugge Sport Vlaanderen (1)  
ma 23/03/2020 20:00 PACKO ZEDELGEM D SLOVO PILLEN 2 Zedelgem De Groene Meersen (1)  
din 31/03/2020 21:00 SLOVO PILLEN 2 SLOVO PILLEN 1 Brugge Tempelhof21 (1)  
din 21/04/2020 21:00 SLOVO PILLEN 2 RUVO D Brugge Tempelhof21 (2)  
ma 27/04/2020 21:00 VTB SMASHING GIRLZ SLOVO PILLEN 2 Brugge Tempelhof (2)  

 

Kalender Slovo 3 dames reeks 1
 

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
din 03/09/2019 19:00 SLOVO PILLEN 3 DE TURTLES Brugge Tempelhof19 (1) 0-3
din 10/09/2019 19:00 SLOVO PILLEN 3 KNOCK TILL YOU DROP Brugge Tempelhof19 (2) 3-2
din 17/09/2019 20:15 ARTURO BEERNEM SLOVO PILLEN 3 Beernem Drogenbrood 3-2
din 24/09/2019 19:00 VTB SMASHING CHICKS SLOVO PILLEN 3 Brugge Tempelhof19 (1) 1-3
din 01/10/2019 19:00 SLOVO PILLEN 3 APOLLO KOEKELARE Brugge Tempelhof19 (2) 0-3
ma 07/10/2019 20:15 DAVOLO HOPPERS SLOVO PILLEN 3 Jabbeke Vrijetijdscentrum (2) 3-2
din 15/10/2019 20:00 EXTRA-TIME D SLOVO PILLEN 3 Sint-Kruis SASK 0-3
din 22/10/2019 19:00 SLOVO PILLEN 3 VOLLEYLADIES TECHSOFT Brugge Tempelhof19 (2) 2-3
din 04/11/2019 20:15 VKT TANDJE BIJ SLOVO PILLEN 3 Torhout Stedelijke Sporthal 3-0
din 18/11/2019 20:00 DE TURTLES SLOVO PILLEN 3 Brugge Daverlo (B) 3-0
din 25/11/2019 20:15 KNOCK TILL YOU DROP SLOVO PILLEN 3 Knokke De Stormmeeuw (B) 3-0
din 03/12/2019 19:00 SLOVO PILLEN 3 ARTURO BEERNEM Brugge Tempelhof19 (1) 3-2
din 10/12/2019 19:00 SLOVO PILLEN 3 VTB SMASHING CHICKS Brugge Tempelhof19 (2) 3-1
din 17/12/2019 20:00 APOLLO KOEKELARE SLOVO PILLEN 3 Koekelare De Mote 3-0
din 07/01/2020 19:00 SLOVO PILLEN 3 DAVOLO HOPPERS Brugge Tempelhof19 (1) 3-2
din 14/01/2020 19:00 SLOVO PILLEN 3 EXTRA-TIME D Brugge Tempelhof19 (1) 0-3
ma 20/01/2020 21:00 VOLLEYLADIES TECHSOFT SLOVO PILLEN 3 Brugge Sport Vlaanderen (1) 3-0
din 27/01/2020 20:00 DE TURTLES SLOVO PILLEN 3 Brugge Daverlo (B) 1-3
din 04/02/2020 19:00 SLOVO PILLEN 3 VKT TANDJE BIJ Brugge Tempelhof19 (2) 0-3
din 11/02/2020 19:00 SLOVO PILLEN 3 ARTURO BEERNEM Brugge Tempelhof19 (1) 1-3
ma 17/02/2020 20:15 KNOCK TILL YOU DROP SLOVO PILLEN 3 Knokke De Stormmeeuw (B) 3-1
din 03/03/2020 19:00 SLOVO PILLEN 3 VTB SMASHING CHICKS Brugge Tempelhof19 (1) 1-3
din 10/03/2020 20:00 APOLLO KOEKELARE SLOVO PILLEN 3 Koekelare De Mote  
din 17/03/2020 19:00 SLOVO PILLEN 3 DAVOLO HOPPERS Brugge Tempelhof19 (2)  
din 24/03/2020 19:00 SLOVO PILLEN 3 EXTRA-TIME D Brugge Tempelhof19 (1)  
din 21/04/2020 19:00 SLOVO PILLEN 3 VKT TANDJE BIJ Brugge Tempelhof19 (2)  
ma 27/04/2020 21:00 VOLLEYLADIES TECHSOFT SLOVO PILLEN 3 Brugge Sport Vlaanderen (1)