Dames ploegen vierde provinciale ploeg A en ploeg B reeks D seizoen 2019-20

 
                                   Ploeg 4A  op 23 november                            Ploeg 4 B op 23 november

 
       

                                                    

ploeg 4 A
Silke Vrombaut
Fien Vanmullem
Marjolein Chaffart
Mirthe Mouton
Sarah Cottriau
Justine Van Acker
Melanie Popdavid
Lois Verriest
Flore Vanmullem
Julie Andries
Eva Dewyspelaere
Elise Derynck
Ines Bofill-Gasset Amell
Noor Van De Moortele
Trainster: Kayleigh Decerf
Ass: Gerda Kyndt

Ploeg 4 B
Eva Schram
Judith van Ass
Laura Poelaert
Katrijn Debaere
Ellen Degryse
Silke Verbeke
Laure De Smedt
Klara Debaere
Ine Decloedt
Ann-Sophie Govaert
Eline De Vos
Sofie Van Nieuwenhuyze
Lize Van Dycke
Trainer:  Patrick Degryse
Ass: Pauline Govaerts

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo

 Trainingen:
woensdag van 19.15 u. tot 20.45 u  in Varsenare,
vrijdag van 19 u. tot 20.30 in Brugge.
thuiswedstrijden:
zaterdag te Varsenare

Kalender seizoen 2019-20, reserven spelen 1.5 u vroeger

competitie ploeg A

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zon 29/09/2019 11:00 BEVO BEOBANK ROESELARE E SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare 3-0; beloften 3-0
zat 05/10/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY OUDENBURG-GISTEL H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1; beloften 3-0
zon 13/10/2019 15:30 VOLLEY TEAM BRUGGE D SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.S06 - KTA Sint Michiels Brugge 1-3; beloften 1-2
zat 19/10/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY TEAM BRUGGE E H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 2-3; beloften 3-0
zat 26/10/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A MEHONI ZUIENKERKE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3; beloften 3-0
zat 02/11/2019 16:30 VOLLEY BREDENE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.B06 - Ter Polder Bredene 1-3; beloften 0-3
zat 09/11/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A HERMES OOSTENDE C H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1; beloften 3-0
zat 16/11/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A JUMPERS MIDDELKERKE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0: beloften 3-0
zat 23/11/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0; beloften 3-0
zat 14/12/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VC PACKO ZEDELGEM C H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1; beloften 2-1
zat 21/12/2019 20:00  VOLLEY TEAM DAMME VZW B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.S01 - Sporthal  īt Kompas Sijsele 0-3; geen beloften
zat 11/01/2020 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A BEVO BEOBANK ROESELARE E H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-3; beloften 0-3
zat 25/01/2020 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY TEAM BRUGGE D H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0; beloften 3-0
zon 09/02/2020 15:30 VOLLEY TEAM BRUGGE E SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.S06 - KTA Sint Michiels Brugge 3-0; beloften 3-0
zat 15/02/2020 14:30 HERMES  OOSTENDE C SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.O12 - Mr V Arena Oostende 3-0; beloften 0-3
zat 22/02/2020 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY BREDENE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0; beloften 2-1
zat 07/03/2020 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  VOLLEY TEAM DAMME VZW B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0; geen beloften
zon 15/03/2020 16:00 JUMPERS MIDDELKERKE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.L03 - De Barloke Leffinge  
zat 21/03/2020 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
zat 28/03/2020 11:00 MEHONI ZUIENKERKE SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.Z04 - Sporthal Zuienkerke  
zat 04/04/2020 18:15 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.G02 - Sporthal Gistel  
zat 18/04/2020 16:30 VC PACKO ZEDELGEM C SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem  

competitie ploeg B

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall uitslag
zat 28/09/2019 16:30 VOLLEY BREDENE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.B06 - Ter Polder Bredene 3-1; beloften 2-1
zat 05/10/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B HERMES  OOSTENDE C H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0; beloften 3-0
zon 13/10/2019 11:00 BEVO BEOBANK ROESELARE E SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.R02 - Sporthal Beveren Roeselare 3-0; beloften 3-0
zat 19/10/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY OUDENBURG-GISTEL H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0; beloften 3-0
zat 26/10/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC PACKO ZEDELGEM C H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0; beloften 3-0
zon 03/11/2019 15:30 VOLLEY TEAM BRUGGE D SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.S06 - KTA Sint Michiels Brugge 0-3; beloften 0-3
zat 09/11/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY TEAM BRUGGE E H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3; beloften 1-2
zat 16/11/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B  VOLLEY TEAM DAMME VZW B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0; geen beloften
zat 23/11/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0; beloften 3-0
zat 07/12/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B JUMPERS MIDDELKERKE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-3; beloften 3-0
zat 14/12/2019 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B MEHONI ZUIENKERKE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0; beloften 2-1
zat 11/01/2020 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY BREDENE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-2; beloften 1-2
zat 18/01/2020 17:00 HERMES  OOSTENDE C SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.O12 - Mr V Arena Oostende 0-3; beloften 0-3
zat 25/01/2020 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B BEVO BEOBANK ROESELARE E H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-3; beloften 0-3
zat 08/02/2020 18:15 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.G02 - Sporthal Gistel 0-3; beloften 0-3
zat 22/02/2020 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY TEAM BRUGGE D H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0; beloften 2-1
zon 01/03/2020 15:30 VOLLEY TEAM BRUGGE E SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.S06 - KTA Sint Michiels Brugge 3-0; beloften  3-0
zat 14/03/2020 20:00  VOLLEY TEAM DAMME VZW B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.S01 - Sporthal  īt Kompas Sijsele zonder beloften
zat 21/03/2020 20:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
zon 29/03/2020 16:00 JUMPERS MIDDELKERKE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.L03 - De Barloke Leffinge  
zat 18/04/2020 15:30 MEHONI ZUIENKERKE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.Z04 - Sporthal Zuienkerke  
zat 25/04/2020 16:30 VC PACKO ZEDELGEM C SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem