Dames ploeg promo 4: ploeg B reeks D seizoen 2023-24

 
                                

                               

ploeg 4 B
Ines Bofill-Gasset Amell
Laura Poelaert
Katrijn Debaere
Silke Verbeke
Ann-Sophie Govaert
Eline De Vos
Sofie Van Nieuwenhuyze
Lize Van Dycke
Julie Andries
Jolien De Rycke
Merel Demon
Fleur Van den Bussche
Lauren Temmerman
Klara Debaere
Yanna Asselman


Trainster: Kayleigh Decerf

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo

 Trainingen:
zie trainingsschema 2023-24

thuiswedstrijden:  
zaterdag te Varsenare.

Kalender seizoen 2023-24, voor wijzigingen, zie www.volleyscores.be

competitie promo 4, Slovo B reeks D, reserven spelen 1,5 u vroeger

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag hoofd Uitslag reserven
zat 16/09/2023 20:00 Slovo Volley Brugge B Volley Bredene B Varsenare, Hof ter Straeten 3-0 2-1
zat 30/09/2023 19:30 Volley Oudenburg-Gistel Slovo Volley Brugge B Gistel, Sporthal Zomerloos 0-3 0-3
zat 07/10/2023 20:00 Slovo Volley Brugge B Middelkerke B Varsenare, Hof ter Straeten 3-0 3-0
zon 15/10/2023 17:00 Volley Team Diksmuide B Slovo Volley Brugge B Diksmuide, De Pluimen 0-3 0-3
zat 21/10/2023 15:30 VC Packo Zedelgem B Slovo Volley Brugge B Groene Meersen Zedelgem 0-3 0-3
zat 04/11/2023 16:30 Slovo Volley Brugge B Volley Team Brugge C Varsenare, Hof ter Straeten 3-0 3-0
zon 12/11/2023 11:00 Hermes Volley Oostende C Slovo Volley Brugge B Oostende, Mr.V. Arena 1-3 2-1
zat 18/11/2023 16:00 VC Packo Zedelgem C Slovo Volley Brugge B Groene Meersen Zedelgem 0-3 0-3
zat 25/11/2023 20:00 Slovo Volley Brugge B VBC ST. JORIS C Varsenare, Hof ter Straeten 3-1 3-0
zat 09/12/2023 16:30 Slovo Volley Brugge B Volley Venus Oostkamp Varsenare, Hof ter Straeten 3-1 3-0
zat 13/01/2024 20:30 Volley Team Brugge C Slovo Volley Brugge B Sport Vlaanderen Brugge 2-3 3-0
zat 20/01/2024 20:00 Slovo Volley Brugge B Volley Oudenburg-Gistel Varsenare, Hof ter Straeten 3-1 3-0
zon 28/01/2024 15:00 Middelkerke B Slovo Volley Brugge B Leffinge, De Barloke 0-3 0-3
zat 03/02/2024 16:30 Slovo Volley Brugge B VC Packo Zedelgem B Varsenare, Hof ter Straeten 3-0 3-0
zat 24/02/2024 20:00 Slovo Volley Brugge B Volley Team Diksmuide B Varsenare, Hof ter Straeten 3-0 3-0
zat 17/02/2024 20:00 Slovo Volley Brugge B Hermes Volley Oostende C Varsenare, Hof ter Straeten 3-0 3-0
zat 16/03/2024 20:00 Slovo Volley Brugge B VC Packo Zedelgem C Varsenare, Hof ter Straeten    
zon 24/03/2024 18:30 VBC ST. JORIS C Slovo Volley Brugge B Beernem, Sporthal Drogenbrood    
zat 13/04/2024 16:30 Volley Bredene B Slovo Volley Brugge B Bredene, Sport Ter Polder    
zon 21/04/2024 15:30 Volley Venus Oostkamp Slovo Volley Brugge B Oostkamp, De Valkaart