Dames ploeg promo 4: ploeg B reeks C seizoen 2021-22

 
                                

                               
Vice kampioen 21-22.  Cadeau van trainster Kayleigh op rechtse foto.
 

ploeg 4 B
Ines Bofill-Gasset Amell
Laura Poelaert
Katrijn Debaere
Silke Verbeke
Ann-Sophie Govaert
Eline De Vos
Sofie Van Nieuwenhuyze
Lize Van Dycke
Julie Andries
Jolien De Rycke
Merel Demon
Fleur Van den Bussche
Louise Witdouck
Lauren Temmerman

Trainster: Kayleigh Decerf

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo

 Trainingen:
zie trainingsschema 2021-22

thuiswedstrijden:  
zaterdag te Varsenare.

Kalender seizoen 2021-22, voor wijzigingen, zie volleyscores.be

competitie promo 4, Slovo B reeks C, reserven spelen 1,5 u vroeger

dag datum tijdstip thuis bezoekers sporthal uitslag  hoofd uitslag reserven
Za 18/09/2021 18u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY BREDENE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1 2-1
Za 25/09/2021 16u00 Volley Team Brugge D SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek 0-3 1-2
Za 02/10/2021 20u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B SLOVO VOLLEY BRUGGE C (ZR) H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0 geen reserven
Za 09/10/2021 20u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Volley Team Diksmuide B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-2 3-0
Zo 17/10/2021 15u30 Volley Team Brugge E SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek 3-0 3-0
Za 23/10/2021 20u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Hermes Rekkenshop Oostende C H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-2 3-0
Za 13/11/2021 20u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B JUMPERS MIDDELKERKE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0 3-0
Za 20/11/2021 20u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Mehoni Zuienkerke  A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1 3-0
Zo 28/11/2021 18u30 VBC ST. JORIS B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem 3-2 2-1
Za 04/12/2021 20u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC PACKO ZEDELGEM C H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1 2-1
Za 05/02/2022 17u00 VKt Torhout D SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout 1-3 1-2
Za 18/12/2021 20u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE C (ZR) SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare valt weg  
Za 15/01/2022 20u30 Volley Team Diksmuide B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide 0-3 0-3
Za 22/01/2022 20u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Volley Team Brugge D H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1 2-1
Za 05/03/2022 20u30 JUMPERS MIDDELKERKE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.L03 - De Barloke Leffinge 0-3 0-3
Za 12/02/2022 20u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VKt Torhout D H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0 3-0
Za 19/02/2022 16u30 VC PACKO ZEDELGEM C SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem 3-0 1-2
Zon 13/03/2022 11u00 Mehoni Zuienkerke  A SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.Z04 - Gemeentelijke sporthal Zuienkerke 1-3 0-3
Za 19/03/2022 15u00 Hermes Rekkenshop Oostende C SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.O12 - Mr V Arena Oostende 0-3 2-1
Za 02/04/2022 20u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VBC ST. JORIS B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0 forf. St-Joris
Za 09/04/2022 16u30 VOLLEY BREDENE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.B06 - Ter Polder Bredene 0-3 0-3
Za 23/04/2022 20u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Volley Team Brugge E H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-3 0-3