U17 A en U17 B region.  Reeks D seizoen 2023-24

   
 ploeg A

ploeg B

Proficiat aan ploeg B met het behalen van de titel in hun reeks  en het behalen van de provinciale titel.

Ploeg 2023-2024

Ploeg A

Elle Dedeckere
Ella Vandepitte
Elisabeth Watteyne
Febe Kinget
Marie-Lou Salens
Elisa Devilder
Elise Herpoel
Ingrid Letca
Rosie Delacourt
Eloise Demarest
Jolien Watteyne

Trainster: Karen Meyns

Ploeg B
Axelle Bylle
Leonie Mouton
Myrthe Huvaere
Lotte Dewyspelaere
Emma Van Damme
Feija Pauwels
Kato Ollevier
Clémentine Degroote
Nora Vangheluwe

Trainster: Marijke Vranken
 


Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo

Trainingen:
zie trainingsschema 2023-24

thuiswedstrijden:  
zaterdag te Varsenare.

seizoen 2023-24,  voor wijzigingen, zie www.volleyscores.be

competitie ploeg U17 A  reeks D
 
dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zat 16/09/2023 16:30 Slovo Volley Brugge B Slovo Volley Brugge A Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zat 23/09/2023 16:30 Slovo Volley Brugge A Mehoni Zuienkerke Varsenare, Hof ter Straeten 3-2
zat 30/09/2023 17:00 V.T. Lichtervelde Slovo Volley Brugge A Lichtervelde, Gemeent.Sporthal 1-3
zat 07/10/2023 16:30 Slovo Volley Brugge A Pervol Ruiselede B Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zat 14/10/2023 10:30 Davolo Loppem Slovo Volley Brugge A Loppem, De Strooien Hane 0-4
zat 21/10/2023 16:30 Slovo Volley Brugge A Volley Team Brugge B Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zat 18/11/2023 13:15 Solutions Tievolley Tielt B Slovo Volley Brugge A Tielt, De Ponte 0-4
zat 25/11/2023 16:30 Slovo Volley Brugge A Volley Venus Oostkamp Varsenare, Hof ter Straeten 3-2
zat 02/12/2023 16:30 Slovo Volley Brugge A VBC ST. JORIS  Varsenare, Hof ter Straeten 1-3
zat 28/10/2023 11:00 Slovo Volley Brugge A VC WELBI Pervol Ruiselede A Varsenare, Hof ter Straeten 2-3
zat 06/01/2024 14:30 Slovo Volley Brugge A Slovo Volley Brugge B Varsenare, Hof ter Straeten 0-4
zat 13/01/2024 11:00 Mehoni Zuienkerke Slovo Volley Brugge A Zuienkerke, Gemeent. sporthal 3-1
zat 20/01/2024 16:00 Pervol Ruiselede B Slovo Volley Brugge A Ruiselede, Molendorp Ruiselede 2-3
zat 03/02/2024 12:30 Slovo Volley Brugge A Davolo Loppem Varsenare, Hof ter Straeten 3-2
zat 24/02/2024 16:30 Volley Team Brugge B Slovo Volley Brugge A Sport Vlaanderen Brugge 1-3
zat 09/03/2024 16:30 Slovo Volley Brugge A Solutions Tievolley Tielt B Varsenare, Hof ter Straeten 3-2
zat 16/03/2024 16:30 Slovo Volley Brugge A V.T. Lichtervelde Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zon 24/03/2024 17:30 Volley Venus Oostkamp Slovo Volley Brugge A Oostkamp, De Valkaart 3-1
zon 14/04/2024 13:00 VBC ST. JORIS  Slovo Volley Brugge A Beernem, Sporthal Drogenbrood 3-1
zat 20/04/2024 16:00 Pervol Ruiselede A Slovo Volley Brugge A Ruiselede, Molendorp Ruiselede 4-0

competitie ploeg U17 B  reeks D

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zat 16/09/2023 16:30 Slovo Volley Brugge B Slovo Volley Brugge A Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zat 23/09/2023 14:30 Slovo Volley Brugge B V.T. Lichtervelde Varsenare, Hof ter Straeten 4-0
zat 30/09/2023 16:30 Slovo Volley Brugge B Volley Venus Oostkamp Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zat 07/10/2023 16:30 Slovo Volley Brugge B Davolo Loppem Varsenare, Hof ter Straeten 4-0
zon 15/10/2023 14:00 Pervol Ruiselede A Slovo Volley Brugge B Ruiselede, Molendorp Ruiselede 0-4
zat 21/10/2023 16:30 Slovo Volley Brugge B VBC ST. JORIS  Varsenare, Hof ter Straeten 4-0
zat 11/11/2023 11:00 Mehoni Zuienkerke Slovo Volley Brugge B Zuienkerke, Gemeent.sporthal 0-4
zat 25/11/2023 16:30 Slovo Volley Brugge B Volley Team Brugge B Varsenare, Hof ter Straeten 4-0
zat 02/12/2023 13:15 Solutions Tievolley Tielt B Slovo Volley Brugge B Tielt, De Ponte 0-4
zat 09/12/2023 16:00 VC WELBI Pervol Ruiselede B Slovo Volley Brugge B Ruiselede, Molendorp Ruiselede 0-4
zat 06/01/2024 14:30 Slovo Volley Brugge A Slovo Volley Brugge B Varsenare, Hof ter Straeten 0-4
zat 13/01/2024 17:00 V.T. Lichtervelde Slovo Volley Brugge B Lichtervelde, Gemeent. Sporthal 0-4
zon 21/01/2024 17:30 Volley Venus Oostkamp Slovo Volley Brugge B Oostkamp, De Valkaart 0-4
zon 04/02/2024 13:00 VBC ST. JORIS  Slovo Volley Brugge B Beernem, Sporthal Drogenbrood 0-4
zat 24/02/2024 16:30 Slovo Volley Brugge B WELBI Pervol Ruiselede A Varsenare, Hof ter Straeten 4-0
zat 02/03/2024 16:30 Volley Team Brugge B Slovo Volley Brugge B Sport Vlaanderen Brugge 1-3
zat 09/03/2024 16:30 Slovo Volley Brugge B WELBI Pervol Ruiselede B Varsenare, Hof ter Straeten 4-0
zat 16/03/2024 16:30 Slovo Volley Brugge B Mehoni Zuienkerke Varsenare, Hof ter Straeten 4-0
zat 23/03/2024 10:30 Davolo Loppem Slovo Volley Brugge B Loppem, De Strooien Hane 0-4
zat 13/04/2024 16:30 Slovo Volley Brugge B Solutions Tievolley Tielt B Varsenare, Hof ter Straeten 3-1