U15 A en B regionaal reeks A seizoen 2021-22

 

                            Ploeg U15 A                                                                    Ploeg U15 B


   Derby tussen Slovo A en Slovo B op 8 januari: 1-3 voor Slovo A

Op 2 april speelde Slovo A tegen Zuienkerke en won overtuigend met 4-0. Daarmee werd de ploeg kampioen.  Als kampioen mag de ploeg een eindronde spelen op 30 april in Roeselare.

Overwinning van Slovo B met 3-2 tegen Koekelare op 2 april.

Ploeg A

Febe Kinget
Kato Ollevier
Nora Vangheluwe
Clémentine Degroote
Eloise  Demarest
Elisa Devilder
Elise Herpoel
Febe Pottier
Ingrid Letca
Kyana Mees
Marie-Lou Salens

Trainster: Karen Meyns

Ploeg B

Anouck Cornelis
Julie Rijsenbeek
Lotte Dewyspelaere
Liselot Blondeel
Elle Dedeckere
Emma Van Damme
Marie Verté
Ella Vandepitte
Arwin Inghels
Elisabeth Watteyne
Alexis Verhiest

Trainster: Lauren Ramon
 

      Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:
 volleyscores voor Slovo

Trainingen:
zie trainingsschema 2021-22

thuiswedstrijden:  
zaterdag te Varsenare.
 

seizoen 2021-22 ; voor wijzigingen zie volleyscores.be
Ploeg U15 A reeks A
 
dag datum tijdstip thuis bezoekers sporthal uitslag
Za 18/09/2021 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Za 25/09/2021 16u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VC Apollo Koekelare H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
Za 02/10/2021 11u00 Hermes Rekkenshop Oostende B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.O12 - Mr V Arena Oostende 1-3
Za 09/10/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Jumpers Middelkerke H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-2
Za 16/10/2021 09u00 VC PACKO ZEDELGEM SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem 0-4
Za 23/10/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Volley Bredene H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Za 13/11/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Volley Oudenburg-Gistel B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Zo 28/11/2021 16u00 Mehoni Zuienkerke SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.Z04 - Gemeentelijke sporthal Zuienkerke 3-1
Za 04/12/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Volley Team Diksmuide H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-2
Za 16/04/2022 14u00 Volley Oudenburg-Gistel A (+) SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.G02 - Sporthal Gistel 2-3
Za 08/01/2022 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
Zo 16/01/2022 11u00 Volley Bredene SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.B06 - Ter Polder Bredene 0-4
Za 19/02/2022 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Hermes Rekkenshop Oostende B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Za 29/01/2022 15u00 VC Apollo Koekelare SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare 1-3
Za 12/02/2022 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VC PACKO ZEDELGEM H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
Zo 20/02/2022 13u30 Jumpers Middelkerke SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.L03 - De Barloke Leffinge 3-2
Zo 20/03/2022 14u00 Volley Oudenburg-Gistel B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.G02 - Sporthal Gistel 0-4
Za 02/04/2022 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Mehoni Zuienkerke H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Za 09/04/2022 13u30 Volley Team Diksmuide SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide 4-0
Za 23/04/2022 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Volley Oudenburg-Gistel A (+) H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3

Ploeg U15 B reeks A

dag datum tijdstip thuis bezoekers sporthal uitslag
Za 18/09/2021 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Za 25/09/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Mehoni Zuienkerke H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
Za 02/10/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Volley Team Diksmuide H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 2-3
Za 09/10/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Volley Oudenburg-Gistel B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
Zo 17/10/2021 13u30 Jumpers Middelkerke SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.L03 - De Barloke Leffinge 3-2
Zo 24/10/2021 16u30 Volley Oudenburg-Gistel A (+) SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.G02 - Sporthal Gistel 3-1
Za 13/11/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Volley Bredene H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Za 20/11/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Hermes Rekkenshop Oostende B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
Za 27/11/2021 15u00 VC Apollo Koekelare SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare 3-2
Za 04/12/2021 09u00 VC PACKO ZEDELGEM SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem 3-2
Za 08/01/2022 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
Za 15/01/2022 13u30 Volley Team Diksmuide SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide 4-0
Za 19/02/2022 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Volley Oudenburg-Gistel A (+) H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
Za 29/01/2022 11u00 Mehoni Zuienkerke SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.Z04 - Gemeentelijke sporthal Zuienkerke 2-3
Zo 20/02/2022 14u00 Volley Oudenburg-Gistel B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.G02 - Sporthal Gistel 0-4
Za 12/03/2022 16u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC PACKO ZEDELGEM H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-4
Zo 20/03/2022 11u00 Volley Bredene SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.B06 - Ter Polder Bredene 3-1
Za 02/04/2022 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC Apollo Koekelare H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-2
Za 09/04/2022 11u00 Hermes Rekkenshop Oostende B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.O12 - Mr V Arena Oostende 4-0
Za 23/04/2022 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Jumpers Middelkerke H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3