U15 regionaal reeks E seizoen 2019-20

 
Nieuwe truitjes voor U15

                   

Na de overwinning in de eerste wedstrijd van het seizoen: Koekelare-Slovo: 2-3

Ploeg 2019-20

Charlotte Van Hulle
Maja Hosten
Ine Vanoverbeke
Claudia De Grande
Ella Claeys
Kaat Peeters
Marie François
Yanna Asselman
Romy van Renynghe
Axelle Bylle
Leonie Mouton
Julie Sabbe

Trainster: Gerda Kyndt

 

     

Trainingen:

zie overzicht ploegen

thuiswedstrijden:  
zaterdag . te Varsenare.
Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:
 volleyscores voor Slovo

seizoen 2019-20
 
dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zat 28/09/2019 15:00 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE H.K05 - Sporthal Koekelare 2-3
zat 05/10/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE HERMES OOSTENDE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
zon 13/10/2019 09:00 SARRAKO KORTEMARK SLOVO VOLLEY BRUGGE H.K07 - Sporthal Kortemark 2-3
zat 19/10/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0
zat 26/10/2019 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE VT BRUGGE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare beker 0-3
zat 02/11/2019 16:30 VOLLEY TEAM BRUGGE SLOVO VOLLEY BRUGGE H.A02 Sportcentrum J.Saelens Assebroek 3-0
zat 16/11/2019 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE HERMES OOSTENDE A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-3
zat 30/11/2019 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide 0-3
zat 07/12/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-3
zat 14/12/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE JUMPERS MIDDELKERKE (+) H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
zat 21/12/2019 13:30 VOLLEY DE HAAN SLOVO VOLLEY BRUGGE H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan 1-3
zat 11/01/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-2
zat 18/01/2020 11:00 HERMES OOSTENDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE H.O12 - Mr V Arena Oostende 0-3
zat 25/01/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE SARRAKO KORTEMARK H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0
zat 01/02/2020 11:00 HERMES OOSTENDE A SLOVO VOLLEY BRUGGE H.O12 - Mr V Arena Oostende 0-3
zon 09/02/2020 16:30 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL SLOVO VOLLEY BRUGGE H.G02 - Sporthal Gistel 0-3
zat 22/02/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY TEAM BRUGGE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0
zat 07/03/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY DE HAAN H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-2
zat 21/03/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
zat 28/03/2020 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A SLOVO VOLLEY BRUGGE H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
zat 18/04/2020 16:30 JUMPERS MIDDELKERKE (+) SLOVO VOLLEY BRUGGE H.L03 - De Barloke Leffinge