U13 A regionaal reeks F, U13 B regionaal reeks G seizoen 2021-22

                   
                          Ploeg U13 A                                                                  Ploeg U13 B

ploeg A:

Robine D'hont
Manou Ollevier
Marie-Lou Vincke
Juline Temmerman
Elise Salens
Rosie Delacourt
Lune Vanpoucke

Trainster: Silke Verbeke, Ann-Sophie Govaert

ploeg B:

Elise Taverne
Ida Colpaert
Aline Verbrugghe
Evelien Roels
Maxine Roels
Imen Wimme
Amber Hoste
Paulien Kerckaert
Jolien Watteyne
Lotte Maertens

Trainster: Julie Andries

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo


Trainingen:
zie trainingsschema 2021-22

thuiswedstrijden:  
zaterdag te Varsenare.

 

seizoen 2021-22 ; voor wijzigingen zie volleyscores.be


 U13 A  regionaal reeks F

dag datum tijdstip thuis bezoekers sporthal uitslag
Za 18/09/2021 09u00 VC PACKO ZEDELGEM A SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem 1-3
Za 25/09/2021 10u45 Volley Team Diksmuide SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide 0-4
Za 02/10/2021 16u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Volley Team Damme VZW H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Za 16/10/2021 15u00 VC Apollo Koekelare B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare 2-3
Za 23/10/2021 14u30 Volley Team Koksijde B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.O09 - Sporthal Hazebeek Oostduinkerke 1-3
Za 13/11/2021 09u00 RUVO RUDDERVOORDE  B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.R07 - Riderfort Ruddervoorde 0-4
Za 20/11/2021 16u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A V.T. LICHTERVELDE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Zo 28/11/2021 16u00 Volley Team Brugge  C SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.A02 - Sportcentrum J Saelens Assebroek 0-4
Za 04/12/2021 16u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VZW Volley Venus Oostkamp E H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
Za 08/01/2022 16u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VC PACKO ZEDELGEM A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
Za 09/04/2022 11u00 V.T. LICHTERVELDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.L06 - Gemeentelijke Sporthal Lichtervelde 0-4
Za 05/03/2022 13u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Volley Team Diksmuide H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-2
Za 12/02/2022 16u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VC Apollo Koekelare B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
Za 12/03/2022 16u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Volley Team Brugge  C H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Zo 20/03/2022 17u30 VZW Volley Venus Oostkamp E SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.O07 - De Valkaart Oostkamp 0-4
Za 02/04/2022 16u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Volley Team Koksijde B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Zo 10/04/2022 10u00 Volley Team Damme VZW SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.S01 - Gemeentelijke sporthal  īt Kompas Sijsele 0-4
Za 23/04/2022 10u45 SLOVO VOLLEY BRUGGE A RUVO RUDDERVOORDE  B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0

 U13 B regionaal reeks G

dag datum tijdstip thuis bezoekers sporthal uitslag
Za 18/09/2021 09u00 Mehoni Zuienkerke SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.Z04 - Gemeentelijke sporthal Zuienkerke 3-1
Za 25/09/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC PACKO ZEDELGEM B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-2
Za 02/10/2021 16u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VKt Torhout  D H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
Za 09/10/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC Apollo Koekelare C H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
Zo 17/10/2021 11u00 Volley Oudenburg-Gistel SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.G02 - Sporthal Gistel 2-3
Za 23/10/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B JUMPERS MIDDELKERKE A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-0
Zo 14/11/2021 16u30 Jumpers Middelkerke B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.L03 - De Barloke Leffinge 4-0
Za 20/11/2021 15u00 Hermes Rekkenshop Oostende A SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.O12 - Mr V Arena Oostende 3-1
Zo 28/11/2021 17u30 VZW Volley Venus Oostkamp F SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.O07 - De Valkaart Oostkamp 3-1
Za 04/12/2021 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Volley Bredene H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
Za 11/12/2021 13u00 Hermes Rekkenshop Oostende B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.O12 - Mr V Arena Oostende 4-0
Za 08/01/2022 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Mehoni Zuienkerke H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
Za 05/03/2022 13u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Hermes Rekkenshop Oostende B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-4
Za 29/01/2022 11u00 VC PACKO ZEDELGEM B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem 0-4
Zo 06/02/2022 13u30 VKt Torhout  D SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout 1-3
Za 12/02/2022 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Volley Oudenburg-Gistel H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
Za 19/02/2022 13u30 JUMPERS MIDDELKERKE A SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.L03 - De Barloke Leffinge 3-2
Za 12/03/2022 16u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Hermes Rekkenshop Oostende A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-4
Zo 20/03/2022 11u00 Volley Bredene SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.B06 - Ter Polder Bredene 1-3
Za 02/04/2022 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VZW Volley Venus Oostkamp F H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
Za 09/04/2022 15u00 VC Apollo Koekelare C SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.K05 - Gemeentelijke sporthal Koekelare 1-3
Za 23/04/2022 14u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B Jumpers Middelkerke B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3