U13 A regionaal reeks B, U13 B regionaal reeks E seizoen 2019-20

U13A

U13B

ploeg A: Silke Verbeke

Clémentine Degroote
Marie Verté
Kato Ollevier
Febe Kinget
Elisa Devilder
Elise Herpoel
Alexia Cornelis
Myrthe Huvaere
Marie Matten

ploeg B: Lauren Ramon

Lotte Dewyspelaere
Julie Rijssenbeek
Liselot Blondeel
Elle Dedeckere
Charlotte Haghenbeek
Nora Vangheluwe
Febe Pottier
Jinte Schaessens
 

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo

 


Trainingen:

zie link: trainingsschema ploegen

Thuiswedstrijden:  
 zaterdag  te Varsenare.

 

seizoen 2019-20


Competitie U13 A  regionaal reeks B

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zat 28/09/2019 09:00 GIDAS GITS A SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.G03 - gemeentelijke sporthal Gits 3-1
zat 05/10/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  VOLLEY TEAM DAMME VZW H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
zat 19/10/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOSTA STADEN A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
zon 27/10/2019 16:00 VOSTA STADEN SLOVO VOLLEY BRUGGE H.S07 - Sporthal Staden beker 1-3
zat 02/11/2019 13:00 HERMES OOSTENDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.O12 - Mr V Arena Oostende 3-0
zat 09/11/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY TEAM BRUGGE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-3
zat 16/11/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VKT TORHOUT A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
zat 23/11/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A ZUIENKERKE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0 beker
zat 30/11/2019 11:00 TIEVOLLEY TIELT B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.T01 - Stedelijke Sporthal Tielt 1-3
zat 14/12/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A V.T. LICHTERVELDE  A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
zat 21/12/2019 11:00 IZEGEMS VOLLEY TEAM SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.I06 - Sporthal de Krekel Izegem 3-0
zat 11/01/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A GIDAS GITS A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
zon 19/01/2020 10:00  VOLLEY TEAM DAMME VZW SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.S01 - Sporthal  ´t Kompas Sijsele 3-0
zat 01/02/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A BLACK  LENDELEDE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
zat 01/02/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A Torhout H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-3 beker
zat 15/02/2020 09:00 VOSTA STADEN A SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.S07 - Sporthal de Wankaarde Staden 3-1
zat 22/02/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A HERMES OOSTENDE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
zon 01/03/2020 14:00 VOLLEY TEAM BRUGGE SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.S06 - KTA Sint Michiels Brugge  
zat 07/03/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A IZEGEMS VOLLEY TEAM H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
zat 14/03/2020 16:30 VKT TORHOUT A SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.T02 - Stedelijke Sporthal, Torhout  
zat 21/03/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
zat 28/03/2020 13:30 BLACK  LENDELEDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.L04 - Sporthal , Lendelede  
zat 18/04/2020 17:00 V.T. LICHTERVELDE  A SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.L06 - Sporthal Lichtervelde  

Competitie U13 B regionaal reeks E

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zat 28/09/2019 11:00 HERMES OOSTENDE C SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.O12 - Mr V Arena Oostende 3-2
zat 05/10/2019 14:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.O09 - Sporthal  Oostduinkerke 1-3
zon 20/10/2019 10:00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.Z07 - Gem. Sporthal Zwevezele 3-0
zat 26/10/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 2-3
zat 09/11/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B MEHONI ZUIENKERKE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-3
zat 16/11/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC WIVO WINGENE VZW H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-0
zat 23/11/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC PACKO ZEDELGEM H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
zat 30/11/2019 09:00 DAVOLO LOPPEM SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.L07 - De Strooien Hane Loppem 3-2
zat 07/12/2019 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VENUS OOSTKAMP A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 2-3
zat 14/12/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-1
zat 11/01/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B HERMES OOSTENDE C H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 0-3
zat 25/01/2020 14:00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide 0-3
zat 01/02/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-2
woens 05/02/2020 18:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B ELCKERLYC  ZWEVEZELE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-3
zat 22/02/2020 10:45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.D06 - Sporthal De Pluimen, Diksmuide  
zat 29/02/2020 09:00 MEHONI ZUIENKERKE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.B04 - Bloso Blankenberge  
zat 07/03/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY TEAM DIKSMUIDE A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
zat 14/03/2020 13:00 VC WIVO WINGENE VZW SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.W12 - Gemeentelijk Sporthal Wingene  
zat 21/03/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B DAVOLO LOPPEM H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
zon 29/03/2020 13:30 VENUS OOSTKAMP A SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.O07 - De Valkaart Oostkamp  
zat 18/04/2020 15:00 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.K05 - Sporthal Koekelare  
zat 25/04/2020 09:00 VC PACKO ZEDELGEM SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem