U13 A reeks A, U13 B reeks G, U13 C seizoen 2023-24

       
U13 A     
                     U13 A
                                   
  
 
U13 B                            U13 C

ploeg A:
Nel Vandekerckhove
Mien Van Canneyt
Ymme Lauryssen
Marie Denolf
Ilene Groenvynck
Tess Reynaert
Renée Hoste
Suzanne De Meester
Ann Sophie Chevaillier

ploeg B:
Anais Nys
Laure Vermeersch
Emma Vereecke

Amandine Sercu
Aagje Tousseyn
Noor Heyns
Erin Lanssens
Suzie Selacourt

ploeg C:
Hanne Cloet
Janne Acke
Yasmina Deckmyn Hajji
Mila Maselis
Laure Vanpoucke
Maeva Nnorom
Ilena Huyghe

Trainsters: Karen Meyns, Silke Verbeke, Ellen Vuylsteke

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo


Trainingen:
zie trainingsschema 2023-24

thuiswedstrijden:  
zaterdag te Varsenare.

 

seizoen 2023-24,  voor wijzigingen zie www.volleyscores.be


 U13 A  regionaal reeks A

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zat 16/09/2023 14:30 Slovo Volley Brugge A V.T. Lichtervelde Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zat 23/09/2023 13:00 Hermes Volley Oostende Slovo Volley Brugge A Oostende, Mr.V. Arena 3-1
zat 30/09/2023 14:30 Slovo Volley Brugge A Gidas Gits A Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zon 08/10/2023 10:00 Volley Team Damme VZW Slovo Volley Brugge A Sijsele, Turnzaal Het Spoor 3-1
zat 14/10/2023 11:00 Elckerlyc  Zwevezele B Slovo Volley Brugge A Zwevezele, Gemeent Sporthal  1-3
zat 21/10/2023 14:30 Slovo Volley Brugge A Sarrako Kortemark A Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zat 11/11/2023 09:00 VC Apollo Koekelare A Slovo Volley Brugge A Koekelare, Gemeent sporthal 3-1
zat 18/11/2023 10:30 Davolo Loppem Slovo Volley Brugge A Loppem, De Strooien Hane 0-4
zat 25/11/2023 14:30 Slovo Volley Brugge A Volley De Haan Varsenare, Hof ter Straeten 2-3
zat 13/01/2024 10:00 V.T. Lichtervelde Slovo Volley Brugge A Lichtervelde, Gemeent Sporthal 3-2
zat 20/01/2024 14:30 Slovo Volley Brugge A Hermes Volley Oostende Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zat 27/01/2024 09:00 Gidas Gits A Slovo Volley Brugge A Gits, Sporthal Ogierlande 1-3
zat 03/02/2024 14:30 Slovo Volley Brugge A Volley Team Damme VZW Varsenare, Hof ter Straeten 1-3
zat 24/02/2024 14:30 Slovo Volley Brugge A Elckerlyc  Zwevezele B Varsenare, Hof ter Straeten 4-0
zat 02/03/2024 13:30 Sarrako Kortemark A Slovo Volley Brugge A Kortemark, Sporthal 0-4
zat 16/03/2024 14:30 Slovo Volley Brugge A VC Apollo Koekelare A Varsenare, Hof ter Straeten 1-3
zat 13/04/2024 14:30 Slovo Volley Brugge A Davolo Loppem Varsenare, Hof ter Straeten  
zat 20/04/2024 13:30 Volley De Haan Slovo Volley Brugge A De Haan, Haneveld  

 U13 B regionaal reeks G

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zat 16/09/2023 16:30 Slovo Volley Brugge B Middelkerke A Varsenare, Hof ter Straeten 0-4
zat 07/10/2023 16:00 VC Apollo Koekelare B Slovo Volley Brugge B Koekelare, Gemeentesporthal 4-0
zat 21/10/2023 16:00 Volley Team Diksmuide B Slovo Volley Brugge B Diksmuide, De Pluimen 4-0
zat 04/11/2023 13:00 Slovo Volley Brugge B Ruvo Ruddervoorde A Varsenare, Hof ter Straeten 1-3
zat 11/11/2023 13:00 VC Wivo Wingene VZW Slovo Volley Brugge B Wingene, Sporthal  4-0
zat 18/11/2023 13:30 Ruvo Ruddervoorde A Slovo Volley Brugge B Ruddervoorde, Sportcentrum 4-0
zat 25/11/2023 12:30 Slovo Volley Brugge B Volley De Haan B Varsenare, Hof ter Straeten 0-4
zat 02/12/2023 16:30 Slovo Volley Brugge B VKt Torhout B Varsenare, Hof ter Straeten 4-0
zat 06/01/2024 14:30 Slovo Volley Brugge B Volley Team Diksmuide C Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zat 16/12/2023 13:30 Middelkerke A Slovo Volley Brugge B Leffinge, De Barloke 3-1
zat 13/01/2024 15:30 Volley De Haan B Slovo Volley Brugge B De Haan, Haneveld 4-0
zat 20/01/2024 16:30 Slovo Volley Brugge B VC Apollo Koekelare B Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zat 03/02/2024 12:30 Slovo Volley Brugge B VC Wivo Wingene VZW Varsenare, Hof ter Straeten 1-3
zat 10/02/2024 15:30 Slovo Volley Brugge B Volley Venus Oostkamp A Varsenare, Hof ter Straeten 2-3
zat 24/02/2024 16:30 Slovo Volley Brugge B Volley Team Diksmuide B Varsenare, Hof ter Straeten 0-4
zat 02/03/2024 09:00 Mehoni Zuienkerke Slovo Volley Brugge B Zuienkerke, Gemeent sporthal 3-1
zat 09/03/2024 14:30 Slovo Volley Brugge B Mehoni Zuienkerke Varsenare, Hof ter Straeten 2-3
zon 17/03/2024 13:30 Volley Venus Oostkamp A Slovo Volley Brugge B Oostkamp, De Valkaart 3-1
zat 13/04/2024 16:15 VKt Torhout B Slovo Volley Brugge B Torhout, Stedelijke Sporthal  
zat 20/04/2024 13:30 Volley Team Diksmuide C Slovo Volley Brugge B Diksmuide, De Pluimen  

U13 C

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zon 21/01/2024 10:00 V.T. Lichtervelde Slovo Volley Brugge C Lichtervelde, Gemeentelijke Sporthal 1-3
zon 28/01/2024 13:30 VZW Volley Venus Oostkamp Slovo Volley Brugge C Oostkamp, De Valkaart 3-1
zat 03/02/2024 12:30 Slovo Volley Brugge C VZW Volley Venus Oostkamp Varsenare, Hof ter Straeten 1-3
zat 17/02/2024 12:30 Slovo Volley Brugge C VKT Torhout (+) Varsenare, Hof ter Straeten 3-2
zat 24/02/2024 14:30 Slovo Volley Brugge C V.T. Lichtervelde Varsenare, Hof ter Straeten 3-1
zat 02/03/2024 16:00 VKT Torhout (+) Slovo Volley Brugge C Torhout, Stedelijke Sporthal 1-3
zat 16/03/2024 14:30 Slovo Volley Brugge C VKT Torhout (+) Varsenare, Hof ter Straeten 4-0
zon 24/03/2024 10:00 V.T. Lichtervelde Slovo Volley Brugge C Lichtervelde, Gemeentelijke Sporthal 2-3
zon 14/04/2024 13:30 VZW Volley Venus Oostkamp Slovo Volley Brugge C Oostkamp, De Valkaart