Fase 2: U11 A 2.B ereklasse reeks 2, U11 B 2.0 ereklasse reeks 1, U11 C 2.0 2de klasse reeks 17, U11 D

U11 A 2.B Ereklasse reeks 2 zonder vangen
trainingen op dins in Brugge 17u45-19u en vrijd in Varsenare 17u15-18u45
Marie-Lou Vincke, Manou Ollevier, Hermien Maton, Juline Temmerman, Elise Salens, Arwin Inghels, , Hayley Snauwaert,

U11 B 2.0 Ereklasse reeks 1 2de bal vangen
trainingen op dins in Brugge 17u45-19u en vrijd in Varsenare 17u15-18u45
 Aline Verbrugghe, Alice Richards, Ida Colpaert, Evelien Roels, Lune Vanpoucke, Rosie Delacourt,

U11 C 2.0 2de klasse reeks 17  1ste bal vangen
trainingen op woens in Brugge 17u15-18.45 u en vrijd in Varsenare 17u15-18u45
Imen Wimme, Gifty Amedeker, Robine D'hont,Amber Hoste, Karla Karnisauska, Bo Defruyt, AnaIs Nys, 

U11 D: zonder competitie: trainingen op woens in Brugge 17u15-18.45 u en/of vrijd in Varsenare 17u15-18u45
Mila Debou, Lena Wilczynska, Eleana Timmerman, Emma Vereecke, Lily Versyp, Renée Hoste, Enya Gosset, Sienna Diet, Isabella Rojas, Dhanyadha Bharathi

Kalender en rangschikking voor U11 A, B en C te vinden op volleyscores

 
U11A   na nieuwjaar                      U11B na nieuwjaar
  U11C  na nieuwjaar
                                                              
Hieronder nog enkele foto's van de eerste fase voor nieuwjaar.


         
 
          U11 A                                                 U11 B op de wedstrijd  Slovo - Damme van 23/11/2019
      
U11  samen met nieuwe speelsters

 
Je bent tussen 8 en 12 jaar en je wil leren volleyballen dan kan je voor het nieuwe seizoen starten:  
op woensdag in Brugge, St-Lodewijkscollege, Magdalenastraat St-Andries, vanaf 4 september
en op vrijdag in Varsenare, sportcentrum telkens van 17u15 tot 18u45 vanaf 6 september

trainers: Gerda Kyndt (0478/315845), Merel Demon, Ann-Sophie Govaert, Ines Bofill, Elise Derynck  slovo@volleybrugge.be
 

Seizoen 2019-20 fase 2

Kalender  2.B ereklasse Reeks 2 ,  dit is U11 A

zat 11/01/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY OOSTKAMP H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 1-7
zat 18/01/2020 13:00 VC WIVO WINGENE VZW SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.W12 - Sporthal Wingene 0-8
zat 25/01/2020 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY TEAM BRUGGE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-4
zat 01/02/2020 09:00 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.K05 -  sporthal Koekelare 7-1
zat 22/02/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A GIDAS GITS A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-4
zon 01/03/2020 14:00 VOLLEY OOSTKAMP SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.R07 - Riderfort Ruddervoorde 7-1
zat 07/03/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VC WIVO WINGENE VZW H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 7-1
zon 15/03/2020 14:00 VOLLEY TEAM BRUGGE SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.A02 - J Saelens Assebroek  
zat 21/03/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VC APOLLO KOEKELARE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
zat 28/03/2020 09:00 GIDAS GITS A SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.G03 - Sporthal Gits  

Kalender  2.0  Ereklasse Reeks 1 , dit is  U11 B

zat 11/01/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY TEAM BRUGGE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 2-6
zon 19/01/2020 11:00 MEHONI ZUIENKERKE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.Z04 - Sporthal Zuienkerke 0-8
zat 25/01/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY TEAM KOKSIJDE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 5-3
zon 02/02/2020 11:00 VOLLEY BREDENE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.B06 - Ter Polder Bredene 3-5
zat 29/02/2020 16:30 VOLLEY TEAM BRUGGE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.S05 - St-Andreas St-Kruis 3-5
zat 07/03/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B MEHONI ZUIENKERKE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-4
zat 14/03/2020 16:30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.O09 - Hazebeek Oostduinkerke  
zat 21/03/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY BREDENE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  

Kalender  2.0 2de klasse Reeks 17 , dit is  U11 C

zon 12/01/2020 10:00  VOLLEY TEAM DAMME SLOVO VOLLEY BRUGGE C H.S01 - sporthal  ´t Kompas Sijsele 0-8
zat 18/01/2020 16:30 VOLLEY TEAM BRUGGE A SLOVO VOLLEY BRUGGE C H.A02 - J Saelens Assebroek 0-8
zat 25/01/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE C VOLLEY TEAM BRUGGE B H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 5-3.
zat 22/02/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE C  VOLLEY TEAM DAMME H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 8-0
zat 07/03/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE C VOLLEY TEAM BRUGGE A H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-4
zon 15/03/2020 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE B SLOVO VOLLEY BRUGGE C H.A02 - J Saelens Assebroek  
zat 21/03/2020 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE C VC PACKO ZEDELGEM E H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare  
zat 18/04/2020 09:00 VC PACKO ZEDELGEM E SLOVO VOLLEY BRUGGE C H.Z02 - Groene Meersen Zedelgem  

Seizoen 2019-20 fase 1

Kalender  2.0 ereklasse Reeks 1 ,  dit is U11 A

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zat 29/09/2019 09:00 VOLLEY BREDENE SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.B06 - Ter Polder Bredene 2-6
zon 06/10/2019 17:00 VBC ST. JORIS  SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.B09 - Sporthal Drogenbrood Beernem 2-6
zat 19/10/2019 15:30 VOLLEY DE HAAN SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.D03 - Sporthal Haneveld, De Haan 7-1
zat 26/10/2019 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY BREDENE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 8-0
zat 09/11/2019 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A HERMES VOLLEY OOSTENDE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 4-4
zat 16/11/2019 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY TEAM BRUGGE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 5-3
zat 23/11/2019 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VBC ST. JORIS  H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 8-0
zat 07/12/2019 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY DE HAAN H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 3-5
zon 15/12/2019 09:00 HERMES VOLLEY OOSTENDE SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.O12 - Mr V Arena Oostende 5-3
zon 22/12/2019 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE SLOVO VOLLEY BRUGGE A H.A02 - Bloso Assebroek 4-4

Kalender  2.0 eerste klasse Reeks 6 , dit is  U11 B

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zon 20/10/2019 10:00  VOLLEY TEAM DAMME VZW SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.S01 - Sporthal  ´t Kompas Sijsele 0-8
zat 26/10/2019 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B PERVOL RUISELEDE H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 5-3
zon 10/11/2019 15:30 VOLLEY VENUS OOSTKAMP SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.O07 - De Valkaart Oostkamp 5-3
zat 07/12/2019 16:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY VENUS OOSTKAMP H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 2-6
zat 23/11/2019 14:00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B  VOLLEY TEAM DAMME VZW H.V02 - Hof ter Straeten Varsenare 8-0
zat 30/11/2019 14:00 PERVOL RUISELEDE SLOVO VOLLEY BRUGGE B H.R08 - Molendorp Ruiselede 3-5