Fase 2: U11 A 2.B ereklasse reeks A, U11 B 2.0 ereklasse reeks E, U11 C tweede klasse reeks I, U11 D tweede klasse reeks J


       
U11 A                         U11 B

 
U11 C                                    U11 D


U11 op training in Varsenare

Alle speelsters van U11: U11 A:  Fiona Verma, Nell Baes, Arwen Breemersch, Sam D'hont, Emeline Van Walleghem, Lou Demets
U11 B:  Axelle Vermeersch, Arianne Traen, Lisette Simoens, Huys Lenne, Yélena Van Brabant, Diede Bonte, Anna De Gussem
U11 C: Grajdeanu Maria-Isabelle, Lina Van Eenoo, De Vreese Ariana, Ftaqi Elona, Kanita Rexhepi, Lieze Reulens,  Lio Verledens
U11 D:  Suzanne Derveaux, Alice Derveaux, Marley Nnadi, Ida Samyn, Ellie Lierman, Lisette Doom, Roxan De Jaegher               
   
                    trainers: Gerda Kyndt (0478/315845), Ellen Vuylsteke, Peter Van Walleghem  slovo@volleybrugge.be

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo  (volleytoer)

Proficiat aan de beide kampioenen ploegen van de eerste fase voor nieuwjaar.
 

Seizoen 2023-24 ,  fase 2:

2.B ereklasse Reeks A, zonder vangen,  dit is U11 A

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zon 14/01/2024 10:30 Volley Team Damme VZW Slovo Volley Brugge A Sijsele, Gemeentelijke Turnzaal  4-4
zat 20/01/2024 14:30 Slovo Volley Brugge A Volley De Haan Varsenare, Hof ter Straeten 8-0
zat 17/02/2024 12:30 Slovo Volley Brugge A VC Wivo Wingene VZW (+) Varsenare, Hof ter Straeten 4-4
zat 24/02/2024 14:30 Slovo Volley Brugge A Rembert Torhout Heren Varsenare, Hof ter Straeten 1-7
zat 23/03/2024 14:30 Slovo Volley Brugge A Volley Team Damme VZW Varsenare, Hof ter Straeten  
zon 10/03/2024 13:00 VC Wivo Wingene VZW (+) Slovo Volley Brugge A Wingene, Sporthal   
zat 16/03/2024 13:30 Volley De Haan Slovo Volley Brugge A De Haan, Haneveld  
zat 14/04/2024 16:30 Rembert Torhout Heren Slovo Volley Brugge A Torhout, Stedelijke Sporthal  

2.0 ereklasse Reeks E, tweede bal vangen, dit is U11 B

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthal Uitslag
zat 13/01/2024 14:30 Volley Team Brugge Slovo Volley Brugge B Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge 0-8
zat 20/01/2024 12:30 Slovo Volley Brugge B Volley De Haan Varsenare, Hof ter Straeten 8-0
zon 28/01/2024 15:30 VZW Volley Venus Oostkamp Slovo Volley Brugge B Oostkamp, De Valkaart 0-8
zat 17/02/2024 16:30 Slovo Volley Brugge B Hermes Volley Oostende Varsenare, Hof ter Straeten 8-0
zat 24/02/2024 12:30 Slovo Volley Brugge B VC Wivo Wingene VZW (+) Varsenare, Hof ter Straeten 1-7
zat 02/03/2024 12:30 Slovo Volley Brugge B Volley Team Brugge Varsenare, Hof ter Straeten  
zon 10/03/2024 09:00 Hermes Volley Oostende Slovo Volley Brugge B Oostende, Mr.V. Arena  
zat 16/03/2024 15:30 Volley De Haan Slovo Volley Brugge B De Haan, Haneveld  
zat 23/03/2024 12:30 Slovo Volley Brugge B VZW Volley Venus Oostkamp Varsenare, Hof ter Straeten  
zat 13/04/2024 13:00 VC Wivo Wingene VZW (+) Slovo Volley Brugge B Wingene, Sporthal   

2.0 tweede klasse Reeks I, eerste bal vangen,  dit is U11 C

Dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthal Uitslag
zon 14/01/2024 10:30 Jumpers Middelkerke Slovo Volley Brugge C Oostduinkerke, Sporthal Hazebeek 0-8
zat 20/01/2024 12:30 Slovo Volley Brugge C Volley Bredene Varsenare, Hof ter Straeten 7-1
zon 28/01/2024 13:30 Volley Oudenburg-Gistel Slovo Volley Brugge C Gistel, Sporthal Zomerloos 1-7
zat 17/02/2024 14:30 Slovo Volley Brugge C Mehoni Zuienkerke A Varsenare, Hof ter Straeten 8-0
zat 24/02/2024 12:30 Slovo Volley Brugge C VC Apollo Koekelare A Varsenare, Hof ter Straeten 8-0
zat 02/03/2024 12:30 Slovo Volley Brugge C Jumpers Middelkerke Varsenare, Hof ter Straeten  
zon 17/03/2024 11:00 Volley Bredene Slovo Volley Brugge C Bredene, Sportcentrum Ter Polder  
zat 23/03/2024 12:30 Slovo Volley Brugge C Volley Oudenburg-Gistel Varsenare, Hof ter Straeten  
zon 07/04/2024 09:00 Mehoni Zuienkerke A Slovo Volley Brugge C Zuienkerke, Gemeentelijke sporthal  
zat 13/04/2024 09:00 VC Apollo Koekelare A Slovo Volley Brugge C Koekelare, Gemeentelijke sporthal  

2.0 tweede klasse Reeks J, eerste bal vangen,  dit is U11 D

Dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zat 13/01/2024 14:15 Olva Brugge Slovo Volley Brugge D Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge 5-3
zat 20/01/2024 16:30 Slovo Volley Brugge D Mehoni Zuienkerke B Varsenare, Hof ter Straeten 5-3
zat 27/01/2024 14:30 Volley Team Brugge Slovo Volley Brugge D Assebroek, Sport Vlaanderen Brugge 3-5
zat 17/02/2024 14:30 Slovo Volley Brugge D Volley Venus Oostkamp Varsenare, Hof ter Straeten 4-4
zat 24/02/2024 12:30 Slovo Volley Brugge D VC Apollo Koekelare B Varsenare, Hof ter Straeten 8-0
zat 02/03/2024 12:30 Slovo Volley Brugge D Olva Brugge Varsenare, Hof ter Straeten  
zat 16/03/2024 09:00 Mehoni Zuienkerke B Slovo Volley Brugge D Zuienkerke, Gemeentelijke sporthal  
zat 23/03/2024 12:30 Slovo Volley Brugge D Volley Team Brugge Varsenare, Hof ter Straeten  
zon 07/04/2024 15:30 Volley Venus Oostkamp Slovo Volley Brugge D Oostkamp, De Valkaart  
zat 13/04/2024 11:00 VC Apollo Koekelare B Slovo Volley Brugge D Koekelare, Gemeentelijke sporthal  

Seizoen 2023-24 ,  fase 1:

 2.0 ereklasse Reeks A ,  dit is U11 A  

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zat 16/09/2023 14:00 VC WELBI Pervol Ruiselede A Slovo Volley Brugge A Ruiselede, Molendorp Ruiselede 0-8
zat 30/09/2023 12:30 Slovo Volley Brugge A VC Wivo Wingene VZW Varsenare, Hof ter Straeten 5-3
zat 21/10/2023 12:30 Slovo Volley Brugge A VC WELBI Pervol Ruiselede A Varsenare, Hof ter Straeten 5-3
zon 29/10/2023 14:00 Rembert Torhout Heren Slovo Volley Brugge A Torhout, Stedelijke Sporthal 2-6
zat 04/11/2023 13:00 Slovo Volley Brugge A VZW Volley Venus Oostkamp Varsenare, Hof ter Straeten 7-1
zon 19/11/2023 13:30 VZW Volley Venus Oostkamp Slovo Volley Brugge A Ruddervoorde, Sportcentrum Riderfort 0-8
zat 25/11/2023 13:00 VC Wivo Wingene VZW Slovo Volley Brugge A Wingene, Sporthal  1-7
zat 09/12/2023 14:30 Slovo Volley Brugge A Rembert Torhout Heren Varsenare, Hof ter Straeten 8-0

 2.0 eerste klasse  Reeks E ,  dit is U11 B

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Sporthall Uitslag
zat 16/09/2023 16:30 Rembert Torhout Heren Slovo Volley Brugge B Torhout, Stedelijke Sporthal 4-4
zat 23/09/2023 14:30 Slovo Volley Brugge B Solutions Tievolley Tielt C Varsenare, Hof ter Straeten 8-0
zat 07/10/2023 12:30 Slovo Volley Brugge B VC WELBI Pervol Ruiselede B Varsenare, Hof ter Straeten 6-2
zon 15/10/2023 14:00 Volley Team Brugge Slovo Volley Brugge B Sport Vlaanderen Brugge 2-6
zat 21/10/2023 16:00 VC WELBI Pervol Ruiselede B Slovo Volley Brugge B Ruiselede, Molendorp Ruiselede 2-6
zat 18/11/2023 13:15 Solutions Tievolley Tielt C Slovo Volley Brugge B Tielt, De Ponte 0-8
zat 25/11/2023 12:30 Slovo Volley Brugge B Volley Team Brugge Varsenare, Hof ter Straeten 6-2
zat 09/12/2023 14:30 Slovo Volley Brugge B Rembert Torhout Heren Varsenare, Hof ter Straeten 7-1