Dames ploeg vierde provinciale ploeg A met beloften en ploeg B zonder beloften seizoen 2018-19

 
 Ploeg 4 B

 
Ploeg 4 A

Klik op de foto voor een grotere foto.

ploeg 4 B zonder beloften
Silke Vrombaut
Pauline Govaerts
Fien Vanmullem
Marjolein Chaffart
Mirthe Mouton
Sarah Cottriau
Justine Van Acker
Melanie Popdavid
Lois Verriest
Lize Van Dycke
Trainer: Volkert Missiaen

Ploeg 4 A met beloften
Eva Schram
Flore Vanmullem
Judith van Ass
Laura Poelaert
Katrijn Debaere
Ellen Degryse
Silke Verbeke
Julie Andries
Eva Dewyspelaere
Ann-Sophie Govaert
Eline De Vos
Sofie Van Nieuwenhuyze
Trainster:  Kayleigh Decerf

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo

 Trainingen:
woensdag van 19.15 u. tot 20.45 u  in Varsenare,
vrijdag van 19 u. tot 20.30 of 21 u. in Brugge.
thuiswedstrijden:
zaterdag te Varsenare.

Seizoen 2018-19

competitie ploeg A met beloften

dag datum uur thuis bezoekers uitslag
za 15/09/2018 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A HERMES VOLLEY OOSTENDE C 3-1 ; beloften 0-3
Za 22/09/2018 16u00 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A  3-0 ; beloften 3-0
Za 29/09/2018 15u30 MEHONI ZUIENKERKE SLOVO VOLLEY BRUGGE A  3-1; beloften 3-0
Zo 28/10/2018 15u30 VOLLEY TEAM BRUGGE D SLOVO VOLLEY BRUGGE A  2-3; beloften 2-1
Za 03/11/2018 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  DAVOLO LOPPEM B 0-3; beloften 0-3
Za 10/11/2018 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) 1-3; geen beloften
Za 17/11/2018 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  VC PACKO ZEDELGEM C 0-3;  beloften 3-0
Za 24/11/2018 17u00 VOLLEY BREDENE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A  1-3; beloften 1-2
Za 01/12/2018 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  VBC ST. JORIS A 0-3; beloften 0-3
Za 08/12/2018 20u30 VOLLEY TEAM BRUGGE C SLOVO VOLLEY BRUGGE A  3-0; beloften 3-0
Za 15/12/2018 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)  
Zo 23/12/2018 17u30 VBC ST. JORIS B SLOVO VOLLEY BRUGGE A   
Za 12/01/2019 14u30 HERMES VOLLEY OOSTENDE C SLOVO VOLLEY BRUGGE A   
Za 19/01/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B  
Za 26/01/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  MEHONI ZUIENKERKE  
Za 02/02/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) SLOVO VOLLEY BRUGGE A   
Za 16/02/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  VOLLEY TEAM BRUGGE D  
Za 23/02/2019 16u00 DAVOLO LOPPEM B SLOVO VOLLEY BRUGGE A   
Za 09/03/2019 15u30 VC PACKO ZEDELGEM C SLOVO VOLLEY BRUGGE A   
Za 16/03/2019 16u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  VOLLEY BREDENE B  
Zo 24/03/2019 17u30 VBC ST. JORIS A SLOVO VOLLEY BRUGGE A   
Za 30/03/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  VOLLEY TEAM BRUGGE C  
Za 06/04/2019 17u30 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) SLOVO VOLLEY BRUGGE A   
Za 13/04/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  VBC ST. JORIS B  

competitie ploeg B zonder beloften

dag datum uur thuis bezoekers uitslag
Za 15/09/2018 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) VOLLEY TEAM BRUGGE C 0-3
Za 22/09/2018 17u30 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB) SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) 0-3
Za 29/09/2018 14u30 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) 3-1
Za 06/10/2018 16u00 VC PACKO ZEDELGEM C SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) 3-0
Za 27/10/2018 16u00 DAVOLO LOPPEM B SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) 2-3
Za 03/11/2018 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) MEHONI ZUIENKERKE 3-0
Za 10/11/2018 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) 1-3
Za 17/11/2018 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) VOLLEY TEAM BRUGGE D 3-0
Zo 25/11/2018 17u30 VBC ST. JORIS B SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) 0-3
Zo 09/12/2018 17u30 VBC ST. JORIS A SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) 3-1
Za 15/12/2018 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) VOLLEY BREDENE B  
Za 22/12/2018 14u30 HERMES VOLLEY OOSTENDE C SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB)  
Za 12/01/2019 20u30 VOLLEY TEAM BRUGGE C SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB)  
Za 19/01/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) VOLLEY OUDENBURG-GISTEL (ZB)  
Za 26/01/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) VOLLEY TEAM DIKSMUIDE B  
Za 02/02/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) SLOVO VOLLEY BRUGGE A   
Za 09/02/2019 15u30 MEHONI ZUIENKERKE SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB)  
Za 16/02/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) DAVOLO LOPPEM B  
Za 02/03/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) VC PACKO ZEDELGEM C  
Za 09/03/2019 19u00 VOLLEY TEAM BRUGGE D SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB)  
Za 16/03/2019 16u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) VBC ST. JORIS B  
Za 30/03/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) VBC ST. JORIS A  
Za 06/04/2019 17u00 VOLLEY BREDENE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB)  
Za 13/04/2019 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B (ZB) HERMES VOLLEY OOSTENDE C