U17  regionaal Reeks C seizoen 2018-19





Ploeg 2018-19

Lauren Ramon
Eden Ramon
Laure De Smedt
Klara Debaere
Elise Derynck
Ines Bofill-Gasset Amell
Noor Van De Moortele
Ine Decloedt
Boo D'Hont
Hannah Desauter
Emma Witdouck
Lotte Rambour


Trainster-coach: Gerda Kyndt, gerda.kyndt@skynet.be
 

 

Trainingen:
zie overzicht ploegen

thuiswedstrijden: zaterdag  te Varsenare.

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo

seizoen 2018-19

 

dag datum uur thuis bezoekers uitslag
Za 15/09/2018 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE SARRAKO KORTEMARK 1-3
Za 22/09/2018 10u45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE SLOVO VOLLEY BRUGGE 2-3
Za 29/09/2018 09u00 VC PACKO ZEDELGEM SLOVO VOLLEY BRUGGE 1-3
Za 06/10/2018 16u00 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE 2-3
Zo 28/10/2018 16u00 VOLLEY TEAM BRUGGE B SLOVO VOLLEY BRUGGE 1-3
Za 03/11/2018 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE ST. JORIS TEN DISTEL (+) 3-0
Za 10/11/2018 16u00 PERVOL RUISELEDE SLOVO VOLLEY BRUGGE 1-3
Za 17/11/2018 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY BREDENE (+) 3-0
Zo 25/11/2018 16u00 VOLLEY TEAM BRUGGE C SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-0
Za 01/12/2018 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE RUVO RUDDERVOORDE (+) 3-2
Za 08/12/2018 11u00 HERMES VOLLEY OOSTENDE C SLOVO VOLLEY BRUGGE 0-3
Za 15/12/2018 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE HERMES VOLLEY OOSTENDE B  
Za 22/12/2018 17u00  VOLLEY TEAM DAMME VZW SLOVO VOLLEY BRUGGE  
Za 05/01/2019 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY TEAM BRUGGE C  
Za 12/01/2019 10u30 SARRAKO KORTEMARK SLOVO VOLLEY BRUGGE  
Za 19/01/2019 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY TEAM DIKSMUIDE  
Za 26/01/2019 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC PACKO ZEDELGEM  
Za 02/02/2019 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE  
Za 16/02/2019 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY TEAM BRUGGE B  
Zo 24/02/2019 15u30 ST. JORIS TEN DISTEL (+) SLOVO VOLLEY BRUGGE  
Za 02/03/2019 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE PERVOL RUISELEDE  
Za 09/03/2019 17u00 VOLLEY BREDENE (+) SLOVO VOLLEY BRUGGE  
Za 23/03/2019 15u30 RUVO RUDDERVOORDE (+) SLOVO VOLLEY BRUGGE  
Za 30/03/2019 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE HERMES VOLLEY OOSTENDE C  
Za 06/04/2019 13u00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE  
Za 13/04/2019 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE  VOLLEY TEAM DAMME VZW