U17  regionaal Reeks C seizoen 2017-18


 

Ploeg 2017-18

Hannah Desauter
Lauren Ramon
Eden Ramon
Laure De Smedt
Klara Debaere
Silke Verbeke
Julie Andries
Eva Dewyspelaere
Ann-Sophie Govaert
Eline De Vos
Sofie Van Nieuwenhuyze
Annelies De Zutter


Trainer-coach: Gerda Kyndt
 

 

Trainingen:
zie overzicht ploegen

thuiswedstrijden: zaterdag om 19.30 u. te Varsenare.

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo

seizoen 2016-17

Beker

Za 10/09/2016 17u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE HERMES VOLLEY OOSTENDE 0-3
 
weekdag datum tijdstip thuis bezoekers uitslag
Za 17/09/2016 15u30 RUVO RUDDERVOORDE SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-0
Za 01/10/2016 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL 3-0
Za 08/10/2016 09u00 SARRAKO KORTEMARK SLOVO VOLLEY BRUGGE 1-3
Za 15/10/2016 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY BREDENE (+) 1-3
Zo 30/10/2016 11u00 VKT TORHOUT SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-0
Za 05/11/2016 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY TEAM BRUGGE 2-3
Zo 13/11/2016 13u30 ST. JORIS TEN DISTEL SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-1
Za 19/11/2016 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE DAVOLO LOPPEM 3-1
Za 10/12/2016 16u30 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-1
Za 17/12/2016 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC PACKO ZEDELGEM 3-1
Za 07/01/2017 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE SARRAKO KORTEMARK 3-1
Za 14/01/2017 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE RUVO RUDDERVOORDE 1-3
Za 21/01/2017 16u30 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL SLOVO VOLLEY BRUGGE 2-3
Za 04/02/2017 16u30 VOLLEY BREDENE (+) SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-0
Za 11/02/2017 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE HERMES VOLLEY OOSTENDE B 2-3
Za 18/02/2017 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VKT TORHOUT 0-3
Za 25/02/2017 16u30 VOLLEY TEAM BRUGGE SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-1
Za 11/03/2017 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE ST. JORIS TEN DISTEL 0-3
Za 18/03/2017 10u00 DAVOLO LOPPEM SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-1
Za 25/03/2017 11u00 HERMES VOLLEY OOSTENDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-0
Za 08/04/2017 19u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE 0-3
Za 22/04/2017 11u00 VC PACKO ZEDELGEM SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-1