U15 A provinciaal reeks B en U15 B regionaal reeks D  seizoen 2018-19

Ploeg 2018-19

U15 provinciaal

Jolien De Rycke
ZoŽ Allaert
Emma Franco
Merel Demon
Ellen Vuylsteke
Kara Vynck
Lara Deceuninck
Maren Evens

Trainster  : Karen Meyns,

U15 regionaal

Louise Witdouck
Maja Hosten
Lauren Temmerman
Mare Vandenbroucke
Myrte Vandenbroucke
Emelie Verlinden
Inger Ghyssaert
Marit Hallaert
Lotte Floreal

Trainster: Marijke Vranken en ...

 

     

Trainingen:

zie overzicht ploegen

thuiswedstrijden:  
zaterdag . te Varsenare.
Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:
 volleyscores voor Slovo

seizoen 2018-19
beker
 
Za 20/10/2018 15u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE VKt TORHOUT  

competitie voor U15 provinciaal: reeks B

dag datum uur thuis bezoekers uitslag
Za 15/09/2018 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY TEAM BRUGGE 3-1
Za 22/09/2018 14u30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE A SLOVO VOLLEY BRUGGE A  
Za 29/09/2018 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A ELCKERLYC  ZWEVEZELE A  
Za 06/10/2018 13u00 VOLLEY DE HAAN SLOVO VOLLEY BRUGGE A  
Za 13/10/2018 16u30 VOLLEY TEAM BRUGGE SLOVO VOLLEY BRUGGE A  
Za 27/10/2018 14u00 VKt TORHOUT A SLOVO VOLLEY BRUGGE A  
Za 10/11/2018 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY TEAM KOKSIJDE A  
Za 17/11/2018 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A ELCKERLYC  ZWEVEZELE A  
Za 01/12/2018 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY DE HAAN  
Za 08/12/2018 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VKt TORHOUT A  
Za 12/01/2019 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY TEAM BRUGGE  
Za 19/01/2019 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY TEAM KOKSIJDE A  
Zo 27/01/2019 10u00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE A SLOVO VOLLEY BRUGGE A  
Za 02/02/2019 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY DE HAAN  
Za 16/02/2019 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VKt TORHOUT A  
Zo 24/02/2019 14u00 VOLLEY TEAM BRUGGE SLOVO VOLLEY BRUGGE A  
Za 16/03/2019 14u30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE A SLOVO VOLLEY BRUGGE A  
Zo 24/03/2019 10u00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE A SLOVO VOLLEY BRUGGE A  
Za 30/03/2019 13u00 VOLLEY DE HAAN SLOVO VOLLEY BRUGGE A  
Za 06/04/2019 16u00 VKt TORHOUT A SLOVO VOLLEY BRUGGE A  

competitie voor U15 regionaal; reeks D

Za 08/09/2018 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC PACKO ZEDELGEM 1-3
Za 15/09/2018 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY BREDENE 0-3
Za 22/09/2018 10u45 VOLLEY TEAM DIKSMUIDE SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 29/09/2018 11u00 MEHONI ZUIENKERKE (+) SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 20/10/2018 15u00 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE  
Zo 28/10/2018 09u00 SARRAKO KORTEMARK SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 03/11/2018 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY TEAM KOKSIJDE B  
Za 17/11/2018 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B DAVOLO LOPPEM B  
Za 24/11/2018 09u00 DAVOLO LOPPEM A SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 01/12/2018 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B  VOLLEY TEAM DAMME VZW  
Za 08/12/2018 11u00 HERMES VOLLEY OOSTENDE SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 22/12/2018 16u30 JUMPERS MIDDELKERKE (+) SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 05/01/2019 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B DAVOLO LOPPEM A  
Zo 13/01/2019 11u00  VOLLEY TEAM DAMME VZW SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 19/01/2019 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY TEAM DIKSMUIDE  
Za 26/01/2019 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B MEHONI ZUIENKERKE (+)  
Za 02/02/2019 16u00 VC PACKO ZEDELGEM SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 09/02/2019 13u30 VOLLEY BREDENE SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 16/02/2019 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B SARRAKO KORTEMARK  
Za 23/02/2019 16u30 VOLLEY TEAM KOKSIJDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 09/03/2019 11u00 DAVOLO LOPPEM B SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 30/03/2019 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B HERMES VOLLEY OOSTENDE  
Za 06/04/2019 16u30 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE B  
Za 13/04/2019 17u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B JUMPERS MIDDELKERKE (+)