U13 A regionaal reeks A, U13 B regionaal reeks H seizoen 2017-18

 

ploeg A: Lynn Claeys

Emma Witdouck
Louise Witdouck
Liesa Segers
Maja Hosten
Noor Segers
Perine Lambert
Ella Claeys
Romy van Renynghe de Voxvrie
Axelle Bylle
Marie Rambour

lynnclaeys10@gmail.com

ploeg B: Ellen Degryse

Lauren Temmerman
Mare Vandenbroucke
Myrte Vandenbroucke
Kaat Peeters
Marie Francois
Marit Hallaert
Lotte Floreal
Emelie Verlinden
Inger Ghyssaert

ellendepellen@gmail.com

 

Kalender, rangschikkingen en sportzalen van alle ploegen van Slovo vind je bij:

 volleyscores voor Slovo


Trainingen:

zie link: trainingsschema ploegen

Thuiswedstrijden:  
 zaterdag 13.30 of 15.30 u. of 17.30 u. te Varsenare.

 

seizoen 2017-18
Beker
 
Zon 5/11/2017 10u00 Ledegem SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-0

Kalender,  U13 B  regionaal reeks A 
 

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Uitslag
za 16/09/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VC PACKO ZEDELGEM 3-2
za 30/09/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A DAVOLO LOPPEM B 3-1
zon 08/10/2017 10:00  VOLLEY TEAM DAMME VZW SLOVO VOLLEY BRUGGE A 0-3
za 14/10/2017 09:00 DAVOLO LOPPEM A SLOVO VOLLEY BRUGGE A 0-3
za 21/10/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A RUVO RUDDERVOORDE A 1-3
za 28/10/2017 09:00 MEHONI ZUIENKERKE SLOVO VOLLEY BRUGGE A 0-3
zon 12/11/2017 11:00 VBC ST. JORIS B SLOVO VOLLEY BRUGGE A 1-3
za 18/11/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY OUDENBURG-GISTEL A 3-0
za 02/12/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A 1-3
za 09/12/2017 17:30 VOLLEY DE HAAN A SLOVO VOLLEY BRUGGE A 3-0
za 16/12/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY TEAM BRUGGE B 3-0
za 13/01/2018 09:00 VC PACKO ZEDELGEM SLOVO VOLLEY BRUGGE A 3-1
za 20/01/2018 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A  VOLLEY TEAM DAMME VZW 3-1
za 27/01/2018 11:00 DAVOLO LOPPEM B SLOVO VOLLEY BRUGGE A 0-3
za 03/02/2018 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A DAVOLO LOPPEM A 3-1
za 10/02/2018 10:30 RUVO RUDDERVOORDE A SLOVO VOLLEY BRUGGE A 3-2
za 24/02/2018 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A MEHONI ZUIENKERKE 3-0
za 10/03/2018 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VBC ST. JORIS B 3-2
zon 18/03/2018 09:30 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL A SLOVO VOLLEY BRUGGE A 0-3
zon 25/03/2018 13:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP A SLOVO VOLLEY BRUGGE A 3-0
za 14/04/2018 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE A VOLLEY DE HAAN A 3-2
za 21/04/2018 14:30 VOLLEY TEAM BRUGGE B SLOVO VOLLEY BRUGGE A 2-3


Kalender U13 B  regionaal reeks H
 

dag Datum Uur Thuis Bezoekers Uitslag
za 16/09/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B 3-0
zon 24/09/2017 13:30 VBC ST. JORIS C SLOVO VOLLEY BRUGGE B 3-1
za 30/09/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VBC ST. JORIS D 3-1
zon 08/10/2017 15:30 VBC ST. JORIS D SLOVO VOLLEY BRUGGE B 0-3
za 14/10/2017 11:00 ELCKERLYC  ZWEVEZELE C SLOVO VOLLEY BRUGGE B 1-3
za 21/10/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B RUVO RUDDERVOORDE B 3-0
zon 29/10/2017 16:00 VOLLEY TEAM BRUGGE C SLOVO VOLLEY BRUGGE B 0-3
zon 12/11/2017 11:00 VOLLEY BREDENE SLOVO VOLLEY BRUGGE B 0-3
za 18/11/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B 3-0
za 02/12/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE C 1-3
za 09/12/2017 15:30 VOLLEY DE HAAN B SLOVO VOLLEY BRUGGE B 3-1
za 16/12/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VC APOLLO KOEKELARE B 3-1
zon 14/01/2018 15:30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP B SLOVO VOLLEY BRUGGE B 0-3
za 20/01/2018 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VBC ST. JORIS C 3-0
za 03/02/2018 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B ELCKERLYC  ZWEVEZELE C 3-0
za 10/02/2018 10:30 RUVO RUDDERVOORDE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B 0-3
za 24/02/2018 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY TEAM BRUGGE C 3-1
za 10/03/2018 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY BREDENE 3-0
za 17/03/2018 09:00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL B SLOVO VOLLEY BRUGGE B 2-3
za 24/03/2018 11:00 VC APOLLO KOEKELARE C SLOVO VOLLEY BRUGGE B 0-3
za 14/04/2018 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE B VOLLEY DE HAAN B 3-2
za 21/04/2018 11:00 VC APOLLO KOEKELARE B SLOVO VOLLEY BRUGGE B 3-1