U11  seizoen 2017-18 en seizoen 2016-17

Seizoen 2017-18:
U11 A:
spelen competitie met vangen: 2.0 eerste klasse reeks 5 (2e bal vangen)
trainingen op dins in Brugge 17u45-19u en vrijd in Varsenare 17u15-18u45 ; thuiswedstrijden 17u30

Ine Vanoverbeke, Gracy Sanders, Julie Rijsenbeek, Lore De Corte, Anouck Cornelis, Murthe Huvaere, Jinte Schaessens, Leonie Mouton

U11 B: spelen competitie met bal vangen: 2.0 tweede klasse reeks 14 (1ste bal vangen)
trainingen op woens in Brugge 17u15-18u45 en vrijd in Varsenare 17u15-18u45 ; thuiswedstrijden 15u30

Lotte Dewyspelaere, Elle Dedeckere, Marie Verté, Kato Ollevier, Clementine Degrootte

U11 C
:  jongste speelsters voorlopig zonder competitie en nieuwe speelsters
trainingen op woens in Brugge 17u15-18u45 en vrijd in Varsenare 17u15-18u45

Emma Veroens, Marie Matten, Lotte Matten

Kalender te vinden op volleyscores

 Je bent tussen 8 en 12 jaar en je wil leren volleyballen dan kan je voor het nieuwe seizoen starten vanaf eerste week september:  woensdag 6 sept. 2017 in Brugge 
en vrijdag 8 sept. 2017 in Varsenare telkens van 17u15 tot 18u45

trainers: Gerda Kyndt (0478/315845) en Mere,  slovo@volleybrugge.be

Seizoen 2016-17

Alle speelsters van U11 worden na nieuwjaar verdeeld in 4 groepen:  trainingsschema zie link trainingsschema ploegen.

U11 A: spelen competitie zonder vangen: 2.B eerste klasse reeks 6
U11 B:
spelen competitie met 2de bal vangen: 2.0 ereklasse reeks 1
U11 C
: spelen competitie met 1ste bal vangen: 2.0 reeks 8
U11 D:  speelsters zonder competitie en nieuwe speelsters van dit seizoen

U11 A  : trainer Tom Segers, tom.segers.ts@gmail.com

U11 B, C en D: trainsters Gerda Kyndt en Mere,  slovo@volleybrugge.be

        
       U11 A wedstrijd Slovo-Tielt B  1 okt     U11 B wedstrijd Oostkamp-Slovo 9 okt          U11 C wedstrijd Loppem-Slovo 17 sep

           
U11 C en D op training in Brugge                                    U11 C en D op training in Varsenare

             
               U11 C en D op training in Brugge                                                                         U11 B wedstrijd Slovo-De Haan 15 okt

                 
U11 B Slovo-R.Torhout 7 jan 2017             U11C Slovo-Tielt 7 januari 2017  wedstrijde14 jan: U11 A Slovo-VT Brugge:4-4

                 
  wedstrijden 14 jan: U11B Slovo-Koekelare:7-1     U11C Slovo-Zedelgem: 8-0      wedstrijd 18 maart: Wingene-Slovo C: 7-1                 

U11 Brugge 2016-17

Training voor starters voor meisjes vanaf 7 jaar:

 elke woensdag van 17.15 tot 18.45 u.
vanaf  7 september 2016 tot eind april 2017

 St-Lodewijkscollege, Magdalenastraat 30, St-Andries

Gewoon afkomen in sportkledij en meedoen.
Starten kan het hele seizoen.

Eerste 4 trainingen zijn gratis.
Bij aansluiting: eventuele bijkomende training te Varsenare op vrijdag van 17.15 tot 18.45 u. en deelname aan de competitie.

Voor reeds aangesloten speelsters: zie schema link  overzicht trainingen

trainsters:
Gerda Kyndt, 
gerda.kyndt@skynet.be

 Mere
 


U11 Varsenare 2016-17

Training voor starters voor  meisjes vanaf 7 jaar:

elke vrijdag  van 17.15 tot 18.45 u. vanaf
 2 september 2016 tot eind april 2017.

Sportcentrum Hof Ter Straeten, gelegen naast het voetbalterrein.

Gewoon afkomen in sportkledij en meedoen.
Starten kan het hele seizoen.

Eerste 4 trainingen zijn gratis.
Bij aansluiting: eventuele bijkomende training te Brugge op woensdag van 17.15 tot 18.45 u. en deelname aan de competitie.

Voor reeds aangesloten speelsters: zie schema link  overzicht trainingen

trainsters:
Gerda Kyndt, 
gerda.kyndt@skynet.be

 Mere
 


Seizoen 2016-17

Kalender  2.B eerste klasse reeks 6 , 2e fase , dit is U11 A

  Datum Uur Thuis Bezoekers uitslag
zat 14/01/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY TEAM BRUGGE B 4-4
zon 22/01/2017 17:00 VOLLEY TEAM BRUGGE A SLOVO VOLLEY BRUGGE 5-3
zat 28/01/2017 18:00 VC DE BEERLANDERS BEERNEM SLOVO VOLLEY BRUGGE 4-4
zat 11/02/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 8-0
zat 18/02/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY TEAM BRUGGE A 6-2
zat 25/02/2017 14:30 VOLLEY TEAM BRUGGE B SLOVO VOLLEY BRUGGE 4-4
zat 11/03/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC DE BEERLANDERS BEERNEM 2-6
zat 18/03/2017 09:00 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT SLOVO VOLLEY BRUGGE 0-8


Kalender 2.0  reeks 1, 2e fase,  dit is U11 B

  Datum Uur Thuis Bezoekers Uitslag
zat 07/01/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE REMBERT TORHOUT HEREN 2-6
zat 14/01/2017 13:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE 7-1
zon 22/01/2017 13:30 VOLLEY DE HAAN A SLOVO VOLLEY BRUGGE 5-3
zon 29/01/2017 16:00 ST. JORIS TEN DISTEL SLOVO VOLLEY BRUGGE 5-3
zat 11/02/2017 13:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY DE HAAN B 5-3
zat 18/02/2017 09:00 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-5
zat 11/03/2017 13:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE ST. JORIS TEN DISTEL 4-4
zat 18/03/2017 16:00 REMBERT TORHOUT HEREN SLOVO VOLLEY BRUGGE 6-2
zon 26/03/2017 16:00 VOLLEY DE HAAN B SLOVO VOLLEY BRUGGE 1-7
zat 08/04/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY DE HAAN A 4-4


Kalender 2.0 reeks 8, 2e fase, dit is U11 C

  Datum Uur Thuis Bezoekers Uitslag
zat 07/01/2017 17:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT 4-4
zat 14/01/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC PACKO ZEDELGEM 8-0
zat 21/01/2017 15:30 ALFA SOLUTIONS TIEVOLLEY TIELT SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-5
zat 04/02/2017 14:00 PERVOL RUISELEDE SLOVO VOLLEY BRUGGE 4-4
zat 11/02/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC WIVO WINGENE VZW 1-7
zat 18/02/2017 09:00 VC PACKO ZEDELGEM SLOVO VOLLEY BRUGGE 5-3
zat 18/03/2017 17:30 VC WIVO WINGENE VZW SLOVO VOLLEY BRUGGE 7-1
zat 08/04/2017 15:30 SLOVO VOLLEY BRUGGE PERVOL RUISELEDE 5-3