U11 A,B,C  seizoen 2018-19 fase 2

U11 A:  competitie 2.B ereklasse  zonder vangen
trainingen op dins in Brugge 17u45-19u en vrijd in Varsenare 17u15-18u45 ; thuiswedstrijden zaterdag namiddag
 Elle Dedeckere, Marie Verté, Kato Ollevier, Febe Kinget,  Elisa Devilder, Elise Herpoel
      
U11 B:
competitie  2.0 ereklasse  met tweede bal vangen
trainingen op dins in Brugge 17u45-19u en vrijd in Varsenare 17u15-18u45 ; thuiswedstrijden zaterdag namiddag
Charlotte Haghenbeek,  Alexia Cornelis, Febe Pottier, Marie-Lou Vincke, Manou Ollevier, Renée Vanliefde, Nora Vangheluwe,

U11 C: competitie  2.0 tweede klasse  met eerste bal vangen
trainingen op woens in Brugge 17u15-18u45en vrijd in Varsenare 17u15-18u45 ; thuiswedstrijden zaterdag namiddag
Hermien Maton, Juline Temmerman,  Alice Richards, Aline Verbrugghe, Evelien Roels, Elise Vantyghem, Estée Vantyghem, Elise Salens, Arwin Inghels, Ida Colpaert
voorlopig zonder competitie: Amélie Hoste, Lotte Becu, Anna Martens, Lieke Lunter, Nikita Micholt,Ylana Deschacht, Josefien Van Loocke, Axelle Beauprez,
    
U11 A  ,
  nieuwe sponsor Katropia                                        U11 B


U11 A en B
 
U11 B Katropia


                  U11 C op training

 
U11 C
eerste wedstrijd gewonnen met 5-3; nu gewonnen van Bredene met 3-5

 
U11 A met ouders op wedstrijd Oostkamp-Slovo op 7 okt  (uitslag 2-6)

  Kalender te vinden op volleyscores

Je bent tussen 8 en 12 jaar en je wil leren volleyballen dan kan je voor het nieuwe seizoen starten:  
op woensdag in Brugge, St-Lodewijkscollege, Magdalenastraat St-Andries
en op vrijdag in Varsenare, sportcentrum telkens van 17u15 tot 18u45

Proficiat aan beide ploegen die kampioen speelden in de eerste fase.

10 februari: 10 speelsters van U11 A en B gaven demonstratie smashvolley op de bekerfinales van dames en heren in het sportpaleis in Antwerpen.  Zie foto's

trainers: Gerda Kyndt (0478/315845) en Silke Verbeke en Merel Demon,  slovo@volleybrugge.be
 

Seizoen 2018-19 fase 2

Kalender  2.B ereklasse Reeks 5 ,  dit is U11 A

dag datum tijdstip thuis bezoekers uitslag
Za 26/01/2019 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 8-0
Za 02/02/2019 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY TEAM BRUGGE 6-2
Za 16/02/2019 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE PERVOL RUISELEDE 8-0
Za 23/02/2019 14u00 PERVOL RUISELEDE SLOVO VOLLEY BRUGGE 1-7
Zo 24/03/2019 16u30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP SLOVO VOLLEY BRUGGE 4-4
Zo 14/04/2019 16u00 VOLLEY TEAM BRUGGE SLOVO VOLLEY BRUGGE 0-8

Kalender  2.0 ereklasse Reeks 4 , dit is  U11 B

dag datum tijdstip thuis bezoekers uitslag
Za 12/01/2019 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY TEAM BRUGGE 5-3
Za 19/01/2019 15u00 VOLLEY DE HAAN SLOVO VOLLEY BRUGGE 2-6
Za 26/01/2019 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP 4-4
Za 02/02/2019 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VC APOLLO KOEKELARE 7-1
Za 16/02/2019 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY DE HAAN 5-3
Zo 24/02/2019 14u00 VOLLEY TEAM BRUGGE SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-5
Zo 17/03/2019 13u30 VZW VOLLEY VENUS OOSTKAMP SLOVO VOLLEY BRUGGE 7-1
Za 23/03/2019 09u00 VC APOLLO KOEKELARE SLOVO VOLLEY BRUGGE 5-3

Kalender  2.0 tweede klasse Reeks 17 , dit is  U11 C

dag datum tijdstip thuis bezoekers uitslag
Za 12/01/2019 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY BREDENE 5-3
Za 19/01/2019 14u30 OLVA BRUGGE SLOVO VOLLEY BRUGGE 7-1
Za 26/01/2019 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE VOLLEY OUDENBURG-GISTEL 5-3
Za 02/02/2019 15u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE DAVOLO LOPPEM 3-5
Za 16/02/2019 13u30 SLOVO VOLLEY BRUGGE OLVA BRUGGE 2-6
Zo 24/02/2019 09u00 VOLLEY BREDENE SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-5
Zo 17/03/2019 14u00 VOLLEY OUDENBURG-GISTEL SLOVO VOLLEY BRUGGE 6-2
Za 23/03/2019 11u00 DAVOLO LOPPEM SLOVO VOLLEY BRUGGE 3-5